Tekirdağ Manşet Gazetesi

GÜNAY BAROYU ZİYARET ETTİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Barosunu ziyaret etti.

Geçtiğimiz Ekim ayında yapılan Tekirdağ Barosu’nun 2018 yılı olağan genel kurul sonrasında başkan olarak seçilen Av. Sedat Tekneci’yi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ziyaret etti.
Ziyarete, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Sayman Üye Orhan Çebi, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Saygı, Bahadır Yazıcı, Erhan Tanrıöver, Yılmaz Emer, Muzaffer Destereci, Serdar Gül ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.
Ziyarette konuşan Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Tekirdağ Barosu Başkanlığı’na seçilen Av. Sedat Tekneci ve tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ TSO ve Tekirdağ Barosu Başkanlığı mükelleflerine hizmet veren en önemli meslek örgütlerindendir. Kurum olarak ön planda tuttuğumuz önemli bir konu ise tahkim, arabuluculuk ve uyuşmazlıkların alternatif çözüm önerileri uygulamalarıdır. Bu ve bunun gibi birçok konuda önümüzdeki süreçte Tekirdağ Barosu ile oda olarak ortak bir platformda üyelerimizi bilgilendirebilecek bir etkinlikler yapabiliriz. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman işbirliği içinde olduğumuzu belirtiyor, teşekkür ediyorum.” dedi.
Tekirdağ Barosu Başkanı Tekneci ise, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’nin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek teşekkür etti.
Başkan Tekneci, Tekirdağ Baro Başkanlığı çalışmalarıyla ilgili bilgiler paylaştı ve güncel birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından gerçekleşen ziyaret sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ