Tekirdağ Manşet Gazetesi

GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Özellikle Sağlık ve Spor alanında köşe yazarları ile Tekirdağ’da lider olan Manşet Gazetesi, bir çok alanda yeni kalemlerle kadrosunu daha da güçlendirdi. 4 Süper Kalem daha eklendi.
Tekirdağ Manşet Gazetesi etkiletici haberlerin yanı sıra köşe yazarları konusunda etkili isimleri kadrosunda bulunduruyordu.
Sağlık alanında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Özgür Karakoyun, Cilt Bakım Uzmanı Gülçin Öcal, Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Recep Alp ve Uzman Diyetisyen Bahadır İnce güncel konular hakkında Tekirdağ halkına çeşitli bilgiler veriyordu.
Spor dalında ise Eski Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli, Antrenör Maç ve Performans Uzmanı Okan Aydın, Spor Yazarları Hakan Karaca ve Nail Kazanç Yerel Futbolun nabzını tutuyordu.
Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Şerife Türüdü Engeliler ve sosyal meselelerde, Aksis Mimarlık İç Mimar Nilüfer Çakan ise yenilikçi tasarımlarla ezber bozuyordu.
Manşet gazetesi kadrosunu 4 isimle daha güçlendirdi. Türk ve Dünya Futbolunda Uzman A Spor yorumcusu Mahmut Alpaslan, Daha önce bir çok fabrikada Müdürlük yapmış ve Gayri menkul Uzmanı Celil Tunç, Maliye Üzerine Uzman Muhasebeci Mali Müşavir Ertan Dinç ve Hukuk Uzmanı Avukat Gökalp Çınar’ı kadrosuna dahil etti.
Manşet Gazetesi yeni transferlerle, Sağlıktan Spor’a Maliye’den Hukuğa, Tasarımdan İnsan haklarına kadar bir çok alanda okurları ile buluşacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.