Tekirdağ Manşet Gazetesi

GÖKÇE KOLEJİ BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Tekirdağ Özel Gökçe Koleji kurucuları S.Gökçe Camgöz İle Av Gülçin Acartürk Tekirdağ’da Bulunan basın mensupları ile bir araya geldiler. Eğitim kurumlarının birleşmesi ile ilgili detaylı bilgi vererek sorularını yanıtladılar.
Tekirdağ İlkokulu ve Anasınıfı Eğitim alanında kendini kanıtlayan Tekirdağ Özel Gökçe Okulları basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Tekirdağ Özel Gökçe Koleji kurucuları S.Gökçe Camgöz İle Av Gülçin Acartürk Tekirdağ’da Bulunan basın mensupları Eğitim kurumlarının birleşmesi ile ilgili detaylı bilgi vererek sorularını yanıtladılar.
Camgöz İle Acartürk Tekirdağ Özel Gökçe Kolejinin vizyonunun Kendisiyle barışık, medeni cesareti yüksek, hayattaki rolüne gönüllü, öğrenmeye hazır, ülkesini seven, sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğunu söyledi.
Klasik eğitimin dışında hayata dokunan bir eğitim modeli benimsediklerini ifade eden kurucular;” Klasik kalıpları yıkarak eğitimde hayata dokunarak hissettikleri, yaşayarak öğrendikleri bir sistem oluşturmak. Akademik eğitimlerinin yanında onlar için hazırlanan doğa ile iç içe yaşamlarında, öğretmenlerinin rehberliğinde yarınlarının sağlam temellerini atarak kişisel ve sosyal gelişimlerini tamamlıyorlar. Tüm okullarımızda bilimsel düşünen, özgüven ve özsaygısı yüksek, insan haklarına saygılı, toplumsal ve evrensel sorunların farkında olan, bu sorunlara çözüm üreten, barışçıl, soran-sorgulayan, aydın ve ileri görüşlü, Türkçe’yi ve en az bir yabancı dili yaşamında etkin bir biçimde kullanan bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz” şeklinde konuştular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ