Tekirdağ Manşet Gazetesi

Gelecek Partisi Üye Çalışması Başlattı

Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkalığı partisine yeni üyeler kazandırmak için stant açtı.
Tekira Önünde açılan Üye standına Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Ün ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Ün yaptığı konuşmada Süleymanpaşa’da hedeflerinin 10bin üye yapmak olduğunu ve üye olmak için kimlik bilgilerinin yeterli geldiğini söyledi.
Konuşmasında AK Parti’yi de hedef alan Ün, şunları kaydetti;” 2016 yılından beri uygulanan yanlış ekonomik politikalar sonucu Ak Parti hükümeti siyaset üretemez hale gelmiştir. Artık tencerelere ateş düşmüştür. Paramız pul olmuştur. Alım gücü düşmüştür. 2016 asgari ücret 500 dolarken şimdi 340 dolardır. Ülke bu haldeyken buzdolabı siyaseti yapılmaktadır. Gelecek Partisi olarak artık biz bu gidişe dur diyeceğiz. Kapı kapı gezip Gelecek Partimizin projelerini anlatacağız. Halkımızın dertleriyle dertleneceğiz. Yüreklere dokunacağız. Her zaman halkımızın yanında ve sesi olacağız. Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr.Ahmet Davutoğlu’nun başlattığı bu kutlu yürüyüş halkımızın dertlerine derman olacaktır. Çünkü biz halkız .Bu milletin bağrından çıktık. Bu ülkenin hamuruyla yoğurulduk, piştik. Hizmet için geldik. Ne geldiğimiz köyü unutacağız, ne de yaşadığımız bu topluluğu .Gelecek Partisi güvenin partisidir. Gelecek Partisi huzurun partisidir. Biz diplomasini yeni almış fidan gibi nesillerin geleceği olacağız. Biz sıcak altında ter döken işçinin alın teri olacağız. Biz toprağına tohum saçan çiftçinin umudu olacağız. Biz hep birlikte Türkiye olacağız. Gelin bu kutlu yürüyüşte hep birlikte olalım. Gelecek bizim olacak Gelecek hepimizin olacak Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Üye kampanyamıza desteklerinizi beklerim.”
Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı ise il kongresinin 25 Ağustos tarihinde yapılacağını ifade ederek; “ konuşmasını şöyle sürdürdü;” 25 Ağustos tarihinde Batuhan Düğün Salonunda Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla il kongresini yapacağız. Kalan ilçelerimizi de daha sonda devam edeceğiz. AK Parti’nin seçimlerde ne yapacağı belli değil. Ufukta bir seçim gözüküyor. Seçim yerliliğini alabilmek için Büyük Kongreyi yapmamız gerekiyor. Kongreleri tamladıktan sonra sahalara inip çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
“Daha önce yapılmalıydı”
Okullardaki deprem güçlendirme çalışmalarına daha önce başlanması gerektiğine de vurgu yapan Nişancı, şunları kaydetti;” Pandemi sürecinde 16 okulun güçlendirilmesi için çalıma yapılamaya başladın. Kaç aydır okullar kapalıydı. Eğer bunlar yapılacaksa şimdiye kadar neden yapılmadı. Bunun yanında farklı okullara gidecek öğrenciler servisle mi gidecek? Bunu Devlet mi karşılanacak. Bunun açıklamasını bekliyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.