Tekirdağ Manşet Gazetesi

FUTBOLCU BABASI İSYAN ETTİ

Tekirdağspor U-14 takımı oyuncusu Enes Cengiz’in babası Hasan Cengiz, takımın yol masraflarını ve eşofman gibi ihtiyaçlarının karşılamamasına isyan etti.
Futbolcu babası Hasan Cengiz, Sakarya’da düzenlenen U-15 Marmara Bölge şampiyonasına katılmak için Tekirdağspor Yönetiminden destek görmediklerini söyledi.
Guruplara gitmek için futbolcu velilerinden para toplandığını ifade eden Cengiz, şunları kaydetti;” Tekirdağspor U-15 takımı Tekirdağ ilimizi temsil etmek için Sakarya da düzenlenen Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarına katılmaya hak kazandı. 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacak bu şampiyonaya gitmek için Genç Sporcularımız bir hafta on gün önceden heyecanla beklemeye başladılar. Ta ki 15 Nisan akşamı hocalarından çocuklara olumsuz mesaj gelene kadar, nedir bu mesaj çocuklar durumlar kritik her ihtimale karşı yanınıza 200 TL alın. Altyapıyı yıkmışlar Abdullah Eroğlu hocamızın üstüne , hocamız beş kuruş para almadan alt yapı’nın her şeyi ile ilgileniyor. Biz Büyükşehir Belediyesi olan bir ilin takımıyız, oradaki diğer illerden gelenler bizim halimizi görünce bizlere acıdı ezildik orada , ama bir milyondan fazla nüfusu olan Tekirdağ ezildi. İki yüz bin nüfusu olan Süleymanpaşa ezildi. Yazık çok yazık Çocuklar hepinizden Tüm Tekirdağ ve Süleymanpaşa için tek tek özür diliyorum. Bizleri affedin sizlere sahip çıkamadık hakkınızı helal edin. Daha yazacak çok şeyler var ama sizleri daha fazla sıkmayayım. Tekirdağ – Süleymanpaşa ne olur çocuklarımıza sahip çıkalım. İnanın bu çocuklar 15 yaşında bunlar 3-4 sene sonra Tekirdağ spor u kalkındıracak çocuklar , bizzat şahidim. Bursa’nın plot takımı Bursalı Profosyonel futbolcular derneğinin sahiplendiği ve desteklendiği bir çok imkanları olan en azından bizden 10 kat 20 kat fazla imkanı olan takımlara karşı bu çocuklar futbol dersi verebiliyorsa, inanın bu çocuklara çok değil güzel malzeme yardımı 3 tane alt yapı hocası ve hafta da 4 antrenman yapabilecekleri bir saha tahsis edin. Eğer bu çocuklardan 8-10 tanesi Tekirdağ sporumuzun çarkları içerisine girip takımı ayağa kaldırır”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ