Tekirdağ Manşet Gazetesi

EŞKİNAT SEÇİM BÜROSU AÇTI

Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, seçim bürosu açtı.
Peştamalcı caddesinde açılan seçim bürosu açılışına Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun, CHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, Süleymanpaşa CHP İlçe Başkanı İsmail Öztürk, İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, CHP’li ve İYİ Partililer katıldı.
Açılışta konuşan Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat 31 Mart tarihinde yapılacak Yerel seçimlerin Türkiye’ye örnek olacağını iddia etti.
Tekrar seçimi kazanacaklarını ifade eden Eşkinat, şunları kaydetti; “Hep birlikte Süleymapaşa için hep beraber omuz omuza yolumuza devam ediyoruz. Bu Millet ittifakına sahip çıkacak. Bu şehir Türkiye ve Dünya’ya örnek şehir olacak. Bunu el birliği ile yapacağız. Aylardır spekülasyon yapıyorlar. CHP’nin ve İYİ Parti’nin içine bulaştılar. CHP’nin ve İYİ Parti’nin Millet İttifakını sabote etmek için ellerinden geleni yaptılar. Her iki ilçe başkanımla da aylardır beraber yürüyoruz. Hiçbir ayrı gayrımız olmadı. Cevap vermeye tenezzül bile etmedik. Çünkü onlar konuşur biz iş yaparız. Biz bu şehri de tanıyoruz. Ne yapacağımızı da biliyoruz. Tekirdağ Halkı da bizim ne yapacağımızı biliyor. Onlar konuşmaya devam etsin”
“TÜRKİYE’DE BİZ MODEL OLACAĞIZ”
Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ise seçimleri tekrar 12 kazacaklarını iddia ederek; sözlerini şöyle sürdürdü; “ Tekrar 12-0 yapmak için inançlıyız. Yine biz Türkiye’de biz model olacağız. 31 Mart Akşamı hep birlikte kazanacağız. Biz kimseden kopya çekmiyoruz. Biz sadece Mustafa Kemal Atatürk’ün kopyasını çekiyoruz. Biz onun izinden yürüyoruz. Onun izinden yürümeye devam edeceğiz. Biz İyi partileri ve Tüm Türkiye’yi bağrımıza basıyoruz. İYİ Parti ile birlikteliğimiz 31 Mart yerel seçimlerinden sonrada sürecek. Nasıl 24 Haziran’da berabersek bugünde beraberiz”
“BİZ BİRİMİZE DÜŞMEYİZ”
İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı ise bazı partiler tarafından İYİ Parti ve CHP’yi bir birine düşürmeye çalışıldığın ifade ederek; “Biz hiçbir zaman kendi koltuğumuzu düşünmedik. Her zaman Vatanımızın ve Milletimizin uğruna bütün engelleri aştığımız gibi bu engeli de aşacağız. Bizi bir birimize düşürmek isteyen bazı güruhlar var. Biz hiçbir zaman buna müsaade etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ