Tekirdağ Manşet Gazetesi

EŞKİNAT GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Süleymanpaşa’da görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Süleymanpaşa’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı.
Balkır Çiftliği’nde gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısına Başkan Eşkinat’ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ve Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da ta katıldı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “ Basın mensuplarıyla bir aile olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti; “ Basın Mensuplarıyla Her gün bir aradayız. İyi günlerimiz, kötü günlerimiz oluyor. Sonuçta aynı şehrin havasını soluyoruz. Bu münasebetle sizlerle bir araya gelelim, sohbet edelim istedik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum. Umuyorum ki daha özgür bir ortamda, daha demokratik bir ortamda çalışabileceğiniz, işinizi korkusuzca yapabileceğiniz güzel günlerde yine birlikte oluruz. Sayın Milletvekillerimiz ve Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım da teşrif ettiler, onlara da teşekkür ediyorum. Ayrıca geçtiğimiz gün Hayrabolu Yolu’nda meydana gelen kazada ve dün Malkara’da yaşanan elim hadisede hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve geride kalanlara başsağlığı diliyorum.”
Konuşmanın ardından Eşkinat, Aygun, Yüceer ve Albayrak ile birlikte basın mensuplarının sorularına da yanıt verdi.
Yemeği çok sayıda basın mensubunun takip etti.

Kahvaltı sonrası protokol üyeleri ve basın mensupları toplu fotoğraf çekimi ile günü ölümsüzleştirdiler.
kitap ve çeşitli hediyeler, bez alışveriş torbası ile birlikte takdim edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ