Tekirdağ Manşet Gazetesi

Erzak Paketlerini Teslim Ediyor

Marmaraereğlisi Belediyesi Ramazan Ayı Erzak Paketlerini Teslim Ediyor

Yıl boyunca sosyal belediyecilik anlayışıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunan Marmaraereğlisi Belediyesi, yardım kolilerini vatandaşların evlerine ulaştırıyor. Bu kapsamda sahaya çıkan Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri ilçe genelinde mahalle mahalle dolaşarak İlçe Tarım Kredi Kooperatifi tarafından oluşturulan, içinde sıvıyağ pirinç, bulgur, şeker, tuz, un, çay makarna bakliyat salça, zeytin gibi temel gıda maddelerinin olduğu paketleri ücretsiz bir şekilde teslim ediyor.
İhtiyaç sahiplerine dağıtılacak olan erzak paketlerini bölgede bulunan kooperatiflerden tedarik eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, kooperatifçilik faaliyetlerini de bu şekilde teşvik etmiş oluyor. Konuyla alakalı açıklamada bulunan Başkan Hikmet Ata; ‘’ Ramazan Ayı yardımlaşma, bir ve beraber olma ayıdır. Bu bağlamda belediyemiz olarak ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyoruz. İlçe kooperatiflerimizden temin etmiş olduğumuz erzak paketlerimiz ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hazır edilmiştir. Yardıma gereksinim duyan ve belirlenen ailelere erzak yardımı Belediyemiz tarafından ay içerisinde yapılacaktır. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ayı’nda tuttuğu oruçların kabul olmasını diliyorum.’’ dedi.
Gıda Paketlerini teslim alan vatandaşlar paylaşma, birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında yapılan bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya teşekkürlerini ilettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.