Tekirdağ Manşet Gazetesi

Engellilere Büyük Destek

Mustafa Sel ve İsmail Sel kardeşlerinin sahibi olduğu Fulya Ağız Diş Polikliniği engelli Hülya Kurnaloğlu’nu ücretsiz tedavi etti.
Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği Üyesi Hülya Kurnaloğlu Fulya Ağız Diş Polikliniğinde ücretsiz olarak, Ağız ve çene yapısında oldukça bozukluğu giderildi.
Tedavinin tamamlanmasından sonra Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Şerife Türüdü, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hülya Kurnaloğlu Fulya Ağız Diş Polikliniğine gelerek Mustafa Sel’e teşekkür etti.
Fulya Diş Polikliniğinin ücretsiz tedavisi hakkında konuşan Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Şerife Türüdü, tedaviden dolayı Fulya Diş Polikliniği sahibi Mustafa Sel’e teşekkür ederek;”30 yıldır tanıdığım Sevgili İsmail Sel ve Mustafa sel kardeşlerim tırnaklarıyla kazıyarak Çok çalışarak gelmiş oldukları noktada kendileriyle gurur duyuyorum. Fulya Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği kaliteli hizmeti ile kendini herkese ispat etmiştir. Engelli bir kızımızın Hülya’nın Ağız ve çene yapısında oldukça bozukluk hem görünüş hem de hem de yemek yeme ve konuşmasını engelleyen durumu mevcuttu. Kendilerine açtığın bir telefonla derhal gönderiyorsunuz abla biz Gereken neyse onu yaparız, hiç merak etmeyin dediler. Bu vefalı davranışlarından dolayı duyarlılıklarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Eski haliyle şu anki hali arasında muhteşem bir fark yaratmışlar. Bir insanın Emin yüzünü güldürmek hem de konforunu sağlamak onun gözlerinde bu mutluluğu görmek her şeye değerdi. Bugün bu duyguyu hep birlikte yaşadık. Eski Tekirdağ ikinci noteri Şengül Aybar vasıtasıyla tanımış olduğum kızımıza Sağlık ve mutluluklar diliyorum. Herkesin yardımına koşan hayatını bul büyük görevleri adayan Şengül Aybara ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Fulya Ağız Diş Polikliniği sahiplerinden Mustafa Sel ise Poliklinikte ağız ve diş ile ilgili her türlü hizmetin verildiğine vurgu yaparak;” Elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik. Bizde çok mutluyuz. 3,5 ay önce yeni şubemizi açtık. Yeni şubemizde kadromuzu da daha genişleterek hizmet vermeye devam ediyoruz. Tekirdağ’da daha nitelikli ve daha çok profesyonel kadro ile çalışıyoruz. Polikliniğimizde her türlü diş hastalığına hizmet verecek kapasitedeyiz” şeklinde konuştu.
Fulya Ağız Diş Polikliniği sahiplerinden Mustafa Sel’e Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Şerife Türüdü tarafından plaket, Eski Tekirdağ ikinci noteri Şengül Aybar ise Engellilerin yapmış olduğu saat takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.