Tekirdağ Manşet Gazetesi

Ekrem Daşdan Yeniden Başkan seçildi

Tekirdağspor’un olağan kongresinde mevcut Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan Tekrar Başkan Seçildi.
Tekirdağspor’un olağan kongresi Tekirdağspor Tesislerinde yapıldı. Kongrenin Divan Başkanlığını Tekirdağ Amatör Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Kaya yaptı.
Kongrede konuşan Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan hiçbir bahaneye sığınmadan çalıştıklarını ifade ederek,” şunları kaydetti;” Hepinizin de bildiği gibi geçtiğimiz yıl temmuz ayında gerçekleşen olağanüstü genel kurul ile ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım göreve geldik, hızlıca da sezon için hazırlıklarımıza başladık. Tabi kongrenin geç yapılması gibi dezavantajlarımız vardı ama biz hiçbir zaman bu şekilde bahanelerin arkasına sığınmadık. Tekirdağspor için çok güzel hayalle ile yola çıktık, fakat biliyorsunuz ki bu sene ligin statüsünden dolayı 4. bitirdiğimiz ligden maalesef düştük. Bu durum bizleri de en az sizler kadar derinden üzdü. Ama Tekirdağspor için hayallerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kıymetli kongre üyeleri, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından şehrimizin takımına kazandırılan şuanda da kongreyi gerçekleştirdiğimiz tesisimize geçtik. Hızlıca tesisimizin hazırlıklarını tamamladıktan sonra kulübümüzü Barbaros da kaldığı yerden çıkartarak futbolcularımızı buraya taşıdık. Şuan için bizim görev yaptığımız dönem içerisinde Tekirdağspor’dan alacağı olan kimse yoktur. Gerçekleşecek olan kongremizin önce takımımıza sonra şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum.”
Konuşmanın arından seçime geçildi. Seçime tek liste halinde seçime giren mevcut Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan, tekrar başkan seçildi.
Teşekkür konuşması yapan Daşdan, daha da tecrübe kazandıklarını ifade ederek, Tekirdağspor’u layık olduğu yere getirmek için çalışacaklarını söyledi.
Yapılan kongrede yeni yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; “Ekrem Daşdan, Kamil Özer, Zafer Arpacı, Hilmi Kıldıran, Cenk Serim, Mümin Akbulut, Remzi Cülhacı, Yakup Gazi Tantan, İsmail Satık, Berkant Bektaş, Hikmet Değirmenci, Hakan Koç, Abdullah Yalçın, Uğur Tugay Karabacak, Olcay Aktuna, Fatih Silahtaroğlu, Alperen Meral”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.