Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Eken Seçim Değil Hemen Seçim”

Gelecek Partisi ‘Eken Seçim Değil Hemen Seçim’ imza kampanyası başlattı.

Gelecek Partisi Türkiye Genelinde Milletvekilliği seçimlerinin öne alınması için ‘Eken Seçin Değil Hemen Seçim’ isimli imza kampanyası başlattı. ‘Eken Seçim Değil Hemen Seçim’ imza kampanyası Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde start verildi.
Kampanya ile ilgili Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı ve Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç kampanya ile ilgili açıklama yaptı.
Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı açıklamasında imza kampanyasının Çerkezköy’den başlattıklarını söyledi.
Ülkenin iyi yönetilmediğini de ifade eden Nişancı şunları kaydetti;” Ülkenin seçilmiş son Başbakanı ve genel Başkanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun başlatmış olduğu ‘Eken Seçim Değil Hemen Seçim’ imza kampanyasını Çerkezköy’den başlattık. Biz hemen seçim diyoruz. Bunun sebepleri var. Artık görüyoruz ki bu Hükümet Ülkemizi yönetemiyor. Her sabah kalktığımızda farklı şeylerle karşılaşıyoruz. Çocuklarımızın geleceğini çaldılar. Yarın ne çalacakları belli değil. Geleceğimizi kaybetmeyelim. Geleceğimiz için, çocuklarımız için, Ülkemiz için bir an önce eken seçin değil hemen seçim diyoruz. Bu kampanyayı bizde Çerkezköy’den başlatmış buluyoruz.
“Ya bu yaz yada hiçbir yaz”
Ülkenin geleceği için kaygı duyduğunu da ifade eden Nişancı;” Ülkemiz için sadece bu yazımız var. Eğer bu yaz çalışıp seçimi alazsak bundan sonra hiçbir yazımız olmayacak. Hep kış olacak. Ya bu yaz yada hiçbir yaz” şeklinde konuştu.
Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç ise kampanyanın hayırlı olmasını diledi.

Başlatılan imza kampanyasına Gelecek Partisi İl İletişim Başkanı Ümit Dinçer, İlçe Teşkilat Başkanı Nadir Tür, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Burak, İlçe Sektreteri Ümran Bağan, İlçe Mali İşler Başkan Yardımcısı Gülşen Arslan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra yüzlerce kişi katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.