Tekirdağ Manşet Gazetesi

DÜNYA’NIN EN CENTİLMENİ ÖDÜLÜNÜ ALDI

Dünya Kupasında En Centilmen oyuncusu seçilen Zafer Soykırlı, en ödülünü aldı.

Geçtiğimiz günlerde Kuşadasında Oynanan 40 Yaş Üzeri Dünya Futbol Şampiyonasında Trakya Karması, Dünya Kupası Finali Oynama ve Dünyanın En Centilmen Takımı Seçilme Başarısını yakalamıştı.

21 Takım ve 650 Oyuncunun kıyasıya mücadele ettiği Dünya Kupasında Trakya Karması bünyesinde mücadele eden, Trakya Veteranlar Futbol Ligi Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ İl Sağlık Müdür Yardımcısı olan Zafer Soykırlı’ ya Dünya kupasının en centilmen oyuncusu ödülü verildi.

Ödül ile ilgili Soykırlı açıklama yaptı. Soykurlu açıklamasında, Bu ödülü takımımız ve tüm Trakyamız adına aldığını ifade ederek; “Dünya Kupasında FİNAL oynamamız Trakyamız adına çok önemli bir başarıdır, finale giden yolda Dünyanın En Centilmen Takımı seçilebilmek hiçbirşeyle kıyaslanamayacak büyüklükte bir başarıdır. Böyle büyük bir organizasyonda şahsıma verilmiş olan “En Centilmen Oyuncu” ödülü ise başarı dışında, benim belki de torunlarıma anlatabileceğim en güzel hikaye ve anılardan birisi olacaktır. Bu ödülü almamda emeği geçen başta takımımız bünyesindeki hepsi birer kahraman olan bütün oyuncu kardeşlerime, teknik, taktik, mental desteklerini esirgemeyen Muzaffer Yıldırım ve Akif Arslan Hocalarıma, Bizleri bir sonraki maça hazırlayan Sağlık Direktörü/Masörümüz Erkan İşsever Abimize, Trakya Veteranlar Futbol Ligimiz Yönetim Kurulumuza, Her daim desteklerini esirgemeyen Gençlik Spor Müdürümüz Hazan Kadir Kardaş’ a, Amatör Futbol Federasyon Başkanımız Mehmet Kaya’ ya, Antrenörler Derneği Başkanımız Abdullah KAYA Hocama, Bizlere inanan, güvenen ve destek veren dostlarımıza, Trakya Veteran Futbol Ligimizi halkımıza tanıtan ve çok değerli hizmetler ifa eden güzide basın mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Değeri hiç birşeyle ölçülemeyecek olan bu ödül, Tekirdağımız ve Trakyamıza Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.