Tekirdağ Manşet Gazetesi

DÜĞÜN, SİYASETÇİ VE SPOR DÜNYASINI AĞIRLADI

Antrenör Özay Ceylan’ın oğlu Kuzey için sünnet merasimi düzenlendi. Düğüne siyasetçi ve Spor dünyasını da bir araya getirdi.
Çerkezmüsellimspor’un Antrenörü Özay Ceylan’ın oğlu Kuzey için Karadenizliler Düğün salonunda sünnet merasimi yapıldı. Düğün siyasetçi ve Spor dünyasından katılanlarla adeta doldu taştı.
Düğüne Tekirdağ CHP Milletvekili Candan Yüceer, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat Sungur’un yanı sıra siyasi parti temsilcileri ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.
Ceylan’ın bu mutlu gününde Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral, Dağ Yenice, Büyükşehir trafik zabıta Müdürü Ulaş Gürkan, Ormanlı ve Işıklar Köyü Sakinleri, Kumbağspor Başkanı Uğur Işık, Çerkezmüsellimspor Başkanı ve Yönetimi, Süleymanpaşa Okul Müdürü Hüseyin Mutlu, Yenice Köyü Dernek Başkanı Abdullah Ersin, Tatarlı Dernek Başkanı İrfan Dursun Tatarlı, Valilik Mütevelli Üyesi Adem Altın, Işıklar Köyü Muhtarı Nejdet Yücel, Yenice Köyü Muhtarı Serkan Hatay, Altınova Mahalle Muhtarı Hüseyin Ülker, Tüm Yerel-Sen Sendika Başkanı Halil Sevil, Eski Tekirdağspor Başkanı Osman Kurt, Kartalspor Başkanı Kadir akman, Antrenör Okan Aydın, İş Adamları Sami Kır ve Ekrem Ökten yalnız bırakmadı.
Düğüne ayrıca Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP il-ilçe Başkanlığı ve TÜFAD Başkanı Abdullah Eroğlu olmak üzere 100’e yakın çelenk gönderildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ