Tekirdağ Manşet Gazetesi

DOCKER AÇILDI

Tekirdağ’ın en gözde mekanlarından biri olmaya aday DOCKER açıldı.
Eşsiz bir iç mekana sahip DOCKER, görkemli bir törenle açıldı.
Açılışta konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak açılan tesisin Süleymanpaşa’ya yakışan bir işletme olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti; “ Bugün Süleymanpaşa kendisine yakışan bir tesise daha kavuşuyor. Böyle güzel bir tesisi düşünüp tasarlayıp, hayata geçirdikleri için Kalabak ailesine teşekkür ederim. Türkiye işsizlikle boğuşup, her gün işsizlik artarken bu tesisin açılması sadece sosyal hayatı geliştirmesi bakımdan değil, aynı zamanda istihdam sağlamak açısında da Süleymanpaşa’ya çok önemli katkılar bulanacaktır. Belediyelerimiz bu tür tesislerin açılışını kolaylaştırıcı çalışmalar yürütüyorlar. Biz CHP’li Belediyeler olarak bu şekilde istihdamı artıyoruz. Girişimciler de bu tesisleri açarak kendi yörelerine büyük hizmetler sağlayacaklar. Bu güzel tesisin açıldığı için, Tekirdağ ekonomisine yapacağınız katkılar için teşekkür ediyorum. Docker’ın Tekirdağ’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’ın böyle işletmelere ihtiyacı olduğunu ifade ederek; “Herkese hitap edecek bir işletmeyi açtık. Tekirdağ il Bazında Nüfusu hızla artan bir yerdir. Tekirdağ devamlı kalkınan bir il. Özelikle Büyükşehir’in gelmesinden sonra yeni bir hava yakalamış, Tekirdağ yaşanabilir kentler arasında 4. Sıraya çıkmıştır. Bu bizim için çok büyük bir övünç kaynağıdır. Nüfus arttıkça bizim yeni yerlere ihtiyacımız var. Bugün burada böyle bir tesis açıldı. Bende yerin güzel hizmetler yapmasını ve bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.
İşletme Sahibi Gül Devrim Kalabak ise katılan herkese teşekkür ederek, 11-2 arası hizmet verdiklerini ve Geniş bir yiyecek ve içecek menülerine sahip olduklarını söyledi.
DJ yayının işletmeye ayrı bir renk kattığını ifade eden Kalabak; “ İşletmemiz her yaştaki kesime hitap ediyor. Oyun salonundan, Bilardoya, krako kadar geniş bir hedef kitlemiz var. Ağırlıklı olarak ailelere hitap ediyoruz. Farklı bir konsept oluşturduk. Fiyatlarımız çok uygun. Uygun fiyata kaliteli hizmet veriyoruz. Süleymanpaşa’ya Uygun fiyat ve kaliteyi getirdik. Ayrıca Cumartesi günleri de Dünya’ca ünlü Japon ustamızla suşi servisi de yapıyoruz” dedi.
Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer ile İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkan Ahmet Sarıkurt, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Eski Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, CHP İl Başkanı M.Ali Işıkgör, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasiler, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral’ın yanı sıra Kalabak ailesinin yakınları katıldı.
Açılışa katılamayan Süleymanapaşa Belediyesi AK Parti, İYİ Parti, Ticaret Odası gibi kurum kuruluşlarla şehrin önce gelen esnafları çelenk gönderdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ