Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Devleti Bilen Bir Kadroyuz”

Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, Devletin bilen bir kadro olduklarını ve Türkiye’yi yönetmeye talip olduklarını söyledi.
Gelecek Partisi İl Başkalığı parti içi Bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlaşma törenine il ve ilçeden gelen üyeler katıldı.
Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, olası erken seçim, pandemi süreci ve partisinin son durum ile ilgili açıklama yaptı.
COVİD-19 Pandemisinin son günlerde artışa geçtiğine dikkat çeken Nişancı, şunları kaydetti;” Toplu bayramlaşmaları özlemiştik. Teşkilatımızla ilk bayramlaşmayı teşkilat binamızda yaptık. Birlik ve beraberliği, bayramları beraber kutlamayı özledik. İleride daha kalabalık kutlayacağımız bayramlara kavuşuruz. COVİD-19 pandemisi son günlerde artmaya başladı. Uzmanlar böyle devam ederse tekrar yasakların tekrar gelebileceğini işaret ediyorlar. Biz Gelecek Partisi olarak önlemleri alarak sahalara ineceğiz. Bu yıl olmasa da önümüzdeki yılın başında seçim var. Bizde teşkilatlarımızı seçime göre organize edip çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ulusal medyada yer bulamıyoruz. Yerel medya ise bize destek veriyor. Sokaklara inip Vatandaşlarımıza bire bir el sıkışmamız lazım. Vatandaş bunalımda. Vatandaşın da buna ihtiyacı var. Onların dertlerini dinlemek için sahalara ineceğiz.”
“20 Milyon Kararsız Seçmen Var”
Türkiye’de 20 Milyon kararsız seçmenin olduğunu da iddia eden Nişancı, Sözlerini şöyle sürdürdü;” Ne kadar oy alacağımızı kimse bilemez ama artık Vatandaş bu iktidardan bıktı. Vatandaşlar artık iktidar partisi dışında bir arayış içine girdi. Türkiye de yaklaşık 20 milyon kararsız seçmen var. Biz bu 20 Milyon seçmenin oyunu kazanmak için mücadele edeceğiz. Daha önce Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu bu Türkiye’yi yönetti. Kurucularımızdan 30 kişi daha önce il başkanlığı yaptı. Devleti bilen bir kadroyuz. İnşallah halkımızın teveccühünü kazanacağız.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.