Tekirdağ Manşet Gazetesi

DES Otel Bir Birincilik daha aldı

Kültür Ve Turizm Bakanlığının Otellerde Korona Virüs Tedbirleri Kapsamında Açıkladığı
Kriterleri Tamamlayan İşletmeler İçin Vereceği Güvenli Turizm Sertifikası Türkiye’de Şehir
Otelleri Arasında İkinci Olarak Tekirdağ da Birinci Olarak DES otele Verildi.

(T.S.E) Türk Standartları Enstitüsüne Başvuru Yapan Des Ote, 160 Maddelik kriterlerini Tamamlayarak T.S.E Baş Denetçisinden Tam Not Alarak Belgeyi Almaya Hak Kazandı.
Projede Otellerin Pandemi Süresince Uyması Gereken Kriterler Listesinin Hazırlandığını Anlatan “Avrupa Yakası T.S.E. Müdürü Kemal NEDİRLİ Denetimin de Aldığımız Belge İçin Sayın Nedirli Şunları Belirtti: Misafir Otele Girdiği Andan İtibaren Her Tarafın Kontrol Edildiği, Risklerin Sıfıra İndirildiği, Kare kodlu Bir Belge Oluşturulmuş, Misafir Kare Kodu Okuttuğunda Kim Tarafından Ne Zaman Yapıldığı, Belgenin Süresi Gibi Tüm Bilgilere Ulaşabilecek” dedi.
Güvenli Turizm Sertifikasını Aldıklarını Anlatan Des Otel Genel Müdürü Necmi Gür Şunları söyledi: “Türkiye de Ve Marmara Bölgesinde Ayrıca Tekirdağ Da Şehir Otelleri Arasında İkinci Olarak T.S.E. Den Güvenli Otel Sertifikasını Almaktan Dolayı Çok Mutluyuz. Bir Aydır Departman Müdürü Arkadaşlarımla 160 Maddelik Kriterleri İlk Güvenli Şehir Oteli Olmak İçin Gece Gündüz Çalıştık Ve Başardık. T.S.E. Çok Ciddi Bir Kuruluş Ve Bizde Kendilerini Tercih Ettik. Misafirlerimiz Her Zaman Olduğu Gibi Des Otele Güvenebilirler Kalitemizi Tescilledik.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.