Tekirdağ Manşet Gazetesi

“DAHA GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”

Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Nazan Ürkmez, Süleymanpaşa Belediye Başkanlığını kazandıkları takdirde daha güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Nazan Ürkmez, Süleymanpaşa İlçe Kadın Kolları Yönetimi Hatice Başar, Gülten Paksoylu ve Nuriye Nur Akan, Kadın Kolları il Yönetim Kurulu üyesi Elif Sav, Birsen Kısıkçılar ve Nurten Çekiç Gazeteciler gününü vesilesiyle gazetemizi ziyaret eti.
Ziyarette konuşan Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Nazan Ürkmez, kadınların siyaset yapmasının zor olduğunu söyledi.
2012 Yılında AK Parti’ye üye olduğunu ve o tarihten itibaren aktif olarak siyasette yer aldığını ifade eden Ürkmez, şunları kaydetti; “ Kadınların siyaset yapması kolay bir şey değil. Hem evde anne, kendi işleri ilde uğraşıyorlar. Siyaset kadın için zor. Ama 2012 yılında AK Partiye üye oldum. 2012 yılından beri çeşitli görevler aldım. Biz AK Parti’ye gönül verdik. Bunu biz sorumluluk olarak kabul ediyoruz. Biz taşın altına elimizi koyduk. Ben siyaseti seviyorum. AK Parti Süleymanpaşa Belediyesini de aldığımızda daha güzel çalışmalar yapacağız. Kadın olan hareket yarım harekettir. Kadın her yerde olmalıdır. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine hanımın, Reisimizin gücünde çok önemli bir rolü var. Bizde başkanlarımızın arkasında ve yanında duruyoruz”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ