Tekirdağ Manşet Gazetesi

Çorlu ve Kapaklı’nın Yanındayız

Tekirdağspor Kulübü, Türkiye Amatör Futbol Federasyonu aldığı kararla üst lige çıkmayan Çorluspor 1947 ve Kapaklı Sitespor’un yanında olduklarını belirtti.
Türkiye Amatör Futbol Federasyonu aldığı kararla Kapaklıspor ve Marmara Ereğlisi Belediyespor BAL Ligine terfi ettirilmişti. Kapaklıspor ile aralarında 3puan bulunan çıkmayan Çorluspor 1947 ve Kapaklı Sitespor ise BAL Ligine terfi ettirilmemişti.
Çorluspor 1947 ve Kapaklı Sitespor için Tekirdağspor’un resmi sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı açıklama yaptı.
Tekirdağspor Kulüp Başkanı Mülahim Kuru’nun imzasını taşıyan açıklamada şu ifadelere yer verildi;” Kulüplerimizin Saha başarılarının göz ardı edilmeyerek hak ettiği BAL ligine yükseltilmesi adına gerçekleştirilecek kurumsal ve yasal her türlü girişimin destekçisi ve takipçisi olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tekirdağspor Yönetim kulübümüzü diğer ilimizdeki spor kulüplerinden ayrı tutmadığımız ve birlik, beraberlik içinde sportif başarıları hep birlikte yakalayacağımıza olan inancımız tamdır. Bu bağlamda, Tekirdağspor yönetimi ve camiası olarak Külüplerimizin her zamanki gibi yanındayız. Çünkü, Tekirdağ’ı katagoriler halinde algılamanın ötesinde il ve ilçe bazında birlik, bütünlük ve beraberlik odaklı ele aldığımızda başarının her yönüyle elde edileceğine olan inancımız sonsuzdur. Spordan sosyal hayatın bütününe yayılan birliğin güce ancak böyle evrileceğine olan inancımızı ortaya koymanın tek yöntemi ve yolu budur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.