Tekirdağ Manşet Gazetesi

ÇORLU İLE TEKİRDAĞ KARDEŞ OLDU

Çorluspor Başkanı Tezcan Özbaşaran, Çorluspor’un Tekirdağspor’un kardeş kulübü olduğunu söyledi.

Çorluspor Başkanı Tezcan Özbaşaran, Tekirdağspor Kulübünü ziyaret etti. Ziyarette Manşet Gazetesine açıklama yapan Kulüp Başaran, Çorluspor’un Tekirdağspor’un kardeş kulübü olduğunu söyledi.
Her şeyin sahada kalması gerektiğine vurgu yapan Başaran şunları kaydetti;” Tekirdağspor Bizim kardeş kulübümüz. Biz kardeş bir kulübüz. Futbol futbolda kalır. Eğer o gün mağlupsak, mağlubuzdur. Daha sonra kavga edilmez. Tekirdağspor’u nezaket ziyaretinde bulunduk. Tekirdağ’a geldiğimizde nasıl kendimizi evimizde hissediyorsak, Tekirdağ’da da Çorlu’da kendini evi saymalıdır”
Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler ise; ziyaretten dolayı Çorluspor Başkanı Tezcan Özbaşaran’a çok teşekkür ederek; “ Bu bizim özlediğimiz diyaloglardır. Biz hepimiz Tekirdağ için varız. Tekirdağ Merkez, İlçeleri değil, Tekirdağ ili var. Bu bir başlangıç oldu. Bu konuda da Çorluspor Başkanı Özbaşaran’ın önderlik yaptığı için de teşekkür ediyorum. İnşallah tüm ilçeler, kol kola Tekirdağ’ın başarısı için kol kola girecekler. Bu bir başlangıç”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ