Tekirdağ Manşet Gazetesi

CHP’NİN ADAYLARI KESİNLEŞTİ

CHP’nin Tekirdağ il Genelinde tüm Belediye Başkan adayları kesinleşti.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için mevcut Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekrar Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilmişti. CHP ‘nin ilçelerde ki adaylık için bekleyiş sona erdi.
CHP 2014 yılında seçilen 11 ilçe Belediye Başkanın 9’u ile 2019 Mart ayında yapılacak seçimde tekrar seçime girme kararı aldı.
CHP yeni dönemde tekrar aday adayı olmayan Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok’un yerine Alpay Var’ı gösterdi.
CHP Çorlu’da ise Seçilmiş Belediye Ünal Baysal Milletvekilliği aday adaylığı için istifa etmişti. Yerine Ahmet Sarıkurt Vekil olarak atanmıştı. CHP bu kez vekil Sarıkurt’u Çorlu Belediye Başkan adayı olarak gösterdi.
CHP’de kesinleşen Tekirdağ ilçe Belediye Başkan Adayları şöyle; “ CHP Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Uyan, CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, CHP Kapaklı Belediye Başkan Adayı İrfan Mandalı, CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Ulaş Yurdakul, CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, CHP Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, CHP Şarköy Belediye Başkan Adayı Alpay Var, CHP Hayrabolu Belediye Başkan Adayı Fehmi Altayoğlu,CHP Muratlı Belediye Başkan Adayı Nebi Tepe ve CHP Ergene Belediye Başkan Adayı Rasim Yüksel

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adaylığıyla ilgili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, gazetemize açıklama yaptı.
Eşkinat, açıklamasında Süleymanpaşa için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade ederek; “ Partimizi ve Vatandaşımızı utandırmayacak şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde projelerimizi açıklayacağız. Süleymanpaşa Halkı bize bu güne kadar güvendi. Bundan sonrada güvenmeye devam etsinler. Biz halkımızın güvenini boş çıkarmayacağız. Ben onlara güveniyorum. Onlarda bana güvenmeye devam etsinler” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ