Tekirdağ Manşet Gazetesi

CESUR KARDEŞLER

Arif ve Ümit Ergen Kardeşler 6. İşletmesini açarak ekonomik krize meydan okudu.

“BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTILAR”

Açılışta konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar, Arif ve Ümit Ergen Kardeşlerin 6. İşletmesini açarsak büyük bir başarıya imza attığına vurgu yaparak;” Bu yeni yerin Süleymanpaşa’ya hayırlı olmasını diliyorum. Bu yeni işletme Süleymanpaşa’ya güzel hizmetler verecek. Bizde yeni iş yerlerinin açılması için Belediye olarak kolaylık sağlıyoruz” dedi.

“HEDEFİMİZ TEKİRDAĞDA MARKA OLMAK”

Ergenler Tabldot sahipleri Ümit ve Arif Ergen kardeşler ise hedeflerinin marka olmak olduğunu ifade ederek;” Devamlı yenilik katarak işletmemizi büyütüyoruz. Süleymanpaşa farkındalık yarattık. En büyük hedefimiz Tekirdağ’da marka olmak. En büyük hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli hizmeti ekonomik bir biçimde halkımıza sunuyoruz. Amacımız çok kazanmak değil, vatandaşlarımızı memnun edebilmek” şeklinde konuştu.
Ergenler Tabldot sahipleri Arif ve Ümit Ergen Kardeşler 6. İşletmesini açarak ekonomik krize meydan okudu.
Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesinin karşısına açılan 6. Şubenin açılış kurdelesi Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar, Süleymapaşa AK Parti Süleymapaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral tarafından kesildi.
Açılışta konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar, Ergenler Tablod’un 6. İşletmesini açarak büyük bir başarıya imza attığını söyledi.
Yeni işletmenin Süleymanpaşa’ya kaliteli bir hizmet sunacağını ifade eden Uzunlar, şunları kaydetti;” Bu yeni yerin Süleymanpaşa’ya hayırlı olmasını diliyorum. Bu yeni işletme Süleymanpaşa’ya güzel hizmetler verecek. Bizde Süleymanpaşa’da yeni işletmeler açılması için ruhsat işlerini hızlandırdık. Bizde halkımızı mağdur etmeden en kısa zamanda işlemlerini gerçekleştiriyoruz”
“GURUR DUYUYORUZ”
Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral ise Ergenler Tabldot sahipleri Arif ve Ümit Ergen Kardeşler ile gurur duydukları ifade ederek; “Ergenleri yeni işletmelerinden dolayı tebrik ediyorum. Onlarla lokantacılar orası olarak gurur duyuyoruz. Başarılarının devamını diliyorum. Kardeşlerimizle gurur duyuyoruz. 6. Firmayı açtılar. Bu firma çalıştırdığı işçiler ile istihdam sağlıyorlar” dedi.
“KRİZ YATIRIM YAPILMADAN AŞILMAZ”
İşletmenin ortaklarından Ümit Ergen ise Türkiye’nin zor durumdan kurtulması için üretmesi gerektiğine vurgu yaparak, şunları kaydetti;” Ülkemiz çok zor durumda geçiyor. Biz bu zorlukları üretim yaparak aşabileceğimize inandığımızdan dolayı yeni işletmeler açıyoruz. Ekonomik kriz çalışmadan yatırım yapmadan aşılamaz. Yarımlarımız bundan sonra da devam edecek. Biz Ülkemizi seviyoruz. Ülkemizi ekonomik olarak kalkındırmak için çalışıyoruz”
“SAĞLIKLI BİR GELECEK İÇİN”
Üretim yaparken kaliteye önem verdiklerini de ifade eden Ümit ve Arif; “ Üretim yaparken Hijyene ve insan sağlığına çok dikkat ediyoruz. Sebzeyi direk yerinden temin ediyoruz. Hayvanları ise kendimiz kesiyoruz. Organik ve doğal ürünler kullanıyoruz. Gıda konusunda çok hassasız. Halkımızın sağlıklı beslenebilmesi için mücadele ediyoruz. Süleymanpaşa’da çocukların fasfood ile beslenmesinin önüne geçmek için mücadele ediyoruz. Biz sağlıklı gençlik, sağlıklı bir gelecek diyoruz” dedi.
“YENİ ŞUBELER AÇACAĞIZ”
Hizmet ağını daha da geliştireceklerini de ifade eden Ergen; “Tekirdağ’ın yeni ilçelerinde de şube açmayı hedefliyoruz. Egenler’i Tekirdağ’ın yeni markası yapmak için mücadele ediyoruz. Gıda sektörü için 20 saat yakın mesai harcıyoruz. Devamlı yenilik katarak işletmemizi büyütüyoruz. Süleymanpaşa farkındalık yarattık. En büyük hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli hizmeti ekonomik bir biçimde halkımıza sunuyoruz. Amacımız çok kazanmak değil, vatandaşlarımızı memnun edebilmek” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ