Cem Avşar’ın Seçim Açıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar’ın seçim ofisi düzenlenen törenle açıldı.
Seçim Ofisi açılış törenine Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hilal Üner Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli, Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan, Deva Partisi eski il başkanı Hasan Berk Çebi ve çok sayıda partili katıldı.
“Ya Baskıcı Otoriter Rejim Diyeceğiz Ya da Hak, Hukuk, Adalet Diyeceğiz”

Seçim ofisi açılışında konuşan Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan, “Seçime sayılı günler kaldı. Önümüzde iki tane seçenek var. Ya otoriter ve baskıcı rejimi seçeceğiz ya da hak, hukuk, adalet diyeceğiz” dedi.

“Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı yapacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli de açılışta bir konuşma yaptı. Taşmerdivenli konuşmasında; “Tarihi bir seçim sürecindeyiz. Sayılı günler kaldı. Örgütlerimiz aylardır sandık güvenliğinin sağlanması için mücadele ediyorlar. Bütün Tekirdağlılar emin olsun ki, sandıklar sonuna kadar korunacak. İlçelerimizi, örgütlerimizle beraber karış karış geziyoruz. Son ana kadar elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı yapacağız, hepinize söz veriyoruz” dedi.

Seçim ofisi açılışında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, “Bugün İşçi Bayramı ama işçi bugünün bayram olduğunu hissedemiyor. İşçi, emekçi emeğinin karşılığını alamıyor. İşçi hala evine götüreceği ekmeği, ödeyeceği kirayı, gelecek faturaları düşünüyor. Bunun adı bayram değil. Bunun sadece resmi ismi bayram ama bu işçi için, emekçi için gerçek bayram değil ama bizim iktidarımızda işçi, emekçi gerçek bayramını yaşayacak” ifadelerini kullandı.

Avşar, son olarak şunları söyledi: “Bu seçim kritik bir seçim. Bu seçim onlar ne kadar bizi kutuplaştırsalar da, bizim bu seçim mottomuz bellidir. Bizim bu seçimde sadece ismimiz var. Bu Seçimde asıl adaylar, yaşadığımız depremde hayatını kaybeden insanlarımız. Asıl adaylar, kepçe arayan, dozer arayan ve bu uğurda canını kaybeden insanlar. Asıl adaylar, diploma aldığı halde Kanada’ya gitmek için Meksika sınırından kaçak geçen gençlerimiz. Asıl adaylarımız, keyfi yerinde istismarcı bir azınlığa karşı, evine ekmek götürmek isteyen, çocuğuna bir oyuncak almak isteyen, çocuklarının isteklerini karşılamak isteyen anneler, intihar eden babalar.
Bizi nereye çekmek isterlerse istesinler, bizi kendi dünyalarında neyle suçlarlarsa suçlasınlar, vatandaş gerçeği görüyor. Vatandaş alışverişe gittiğinde, sahile indiğinde, markete girdiğinde yaşam standartlarının ne kadar düştüğünü görüyor. Hepsi aday, hepsi bizlerle birlikte, biz onlar için mücadele edeceğiz, Tekirdağ için mücadele edeceğiz, Türkiye için mücadele edeceğiz.

Bizi ayrıştırmaya çalışan, bizim beraber olmamızı istemeyen bu zihniyete rağmen birleşe birleşe kazanacağız. Memleketi girdiği bu çukurdan birleşe birleşe kurtaracağız”

Konuşmaların ardından seçim ofisinin kurdelesi kesildi.
Açılış törenin ardından, Cem Avşar ve beraberindekiler esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.