Tekirdağ Manşet Gazetesi

Canikli Ateş Püskürdü

Tekirdağspor Küme düştü. Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Salih Canikli, programında başarısızlığın sebebi olarak görülen Kaptan Fatih Çakır’a ateş püskürdü.
Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Canikli’nin ve Antrenör Özay Ceylan’ın sunduğu ‘Taraftarın Gözü ile Dobra Dobra’ programında Fatih Çakır’ın oynadığı kötü futbolla ve yapığı skandal hareketlerden dolayı sert bir dil ile eleştirildi.
“Gemiyi Batıran Kaptan”
Canikli programda Tekirdağspor’un küme düşmesinin baş sorumlusu Fatih Çakır’ı göstererek;” oynadığı kötü futbolun yanında gruplaşmaya yol açtın. Bu gruplaşma sonucunda antrenörleri yönetmeye çalıştınız. Antrenmanlara bile Teknik Heyete baş kaldırdınız” dedi.
“Korona Fatih”
Tekirdağspor’lu oyuncular Kaptan Fatih Çakır’ın bulaştırdığı COVİD-19’un pençesinde düştü. Çakır’ın taşıdığı virüs yüzünden 8 oyuncu 2 Teknik Heyet olmak üzere 10 kişi etkilendi.
Takıma virüs bulaştıran Çakır’ı Canikli ağır bir dille eleştirerek;” Fatih Çakır, yıllarca Profesyonel takımlarda futbol oynamış bir oyuncu. Kendisine sorsanız tam bir profesyonel. Sen nasıl profesyonelsin kardeşim. Hasta olduğunu bile bile tesise gelmek, oyuncularla yakın temasa girmek hangi profesyonellikte var. Takım bu virüs yüzünden büyük darbe aldı. Bu darbeyi yapan da takımı düşürende sensin” şeklinde konuştu.
“Sen kimsin”
Salih Caninkli, ayrıca Fatih Çakır’ın profesyonelliğe sığmayan davranışlarını da eleştirerek; “Fatih Çakır’ın başını çektiği 3-4 kişilik futbolcu gurubu sözlü ve fiziki olarak Özay Ceylan’a tepki göstermişti. Takıma zarar vermemek adına sustuk ve sineye çektik. Bu kez daha da ileri giderek Taraftara küfür etti. Sen kimsin. Birde ‘bir kişiye tepki gösterdim’ diye olayı saptırmaya çalışıyorsun. Sen kimsin. Kimse Tekirdağspor tarafından daha büyük olamaz. Sen bu yaptın davranışlarla kendine bundan sonra zor takım bulursun”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.