Tekirdağ Manşet Gazetesi

Çalışmalar Yoğunlaştırdı

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Cemaliye ve Kemalettin Mahallelerinde yaklaşık 1.6 kilometrelik yol ve asfalt çalışması gerçekleştirdi.
Yürütülen çalışmalar konusunda açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, kentin muhtelif noktalarında altyapı kurumları tarafından devam eden çalışmaların tamamlandığı bölgelerde yoğunlaşan ekiplerin 9 farklı adreste yol çalışması ve asfalt serimi gerçekleştirdiğini söyledi.
“7 Farklı Adreste Çalıştılar”
Başkan Yardımcısı Tunçcan açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi:
“Altyapı kurumları tarafından kentimizde yürütülen çalışmalarının tamamlandığı bölgelere yoğunlaşan ekiplerimiz, geçtiğimiz hafta içinde Cemaliye ve Kemalettin mahallelerimizde yoğun bir mesai harcadı. Cemaliye Mahallesi Kömür Pazarı Caddesi, Dr. Ömer Tansuğ Sokak, Karaca Ahmet Tekke Sokak, Hacı Hamam Sokak, Acı Çeşme Sokak, Çömlekçi Sokak ve Eski Çerkezköy 1. Sokak’ta 948 metre yol çalışması gerçekleştiren ekipler, çalışmalar sırasında 4.552 ton yol dolgu malzemesi kullanırken ve 3.402 ton binder asfalt tabakası serimi yaptı.
Kemalettin Mahallemizde Şehit Ataşe Ahmet Yörük Sokak ve Dere Meydanı Sokak üzerinde 634 metrelik yolda çalışma yürüten ekiplerimiz 2.360 ton yol dolgu malzemesi kullanırken ve 1.361 ton binder asfalt tabakası serimi gerçekleştirdi.
“1.5 Kilometrelik Yol ve Asfalt Çalışması Yapıldı”
Ekiplerimiz 9 farklı adreste 1.6 kilometrelik uzunluğundaki yollarda toplamda 6.912 ton yol dolgu malzemesi kullanırken ve 4.763 ton binder asfalt tabakası serdi. 40 personel ve 30 araç ile gerçekleştirilen çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte ekiplerimiz, altyapı kurumları tarafından sürdürülen çalışmaların tamamlandığı adreslerde mesailerine devam etmektedir.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.