Tekirdağ Manşet Gazetesi

“BÜYÜKŞEHİR’DEN DE DESTEK BEKLİYORUZ”

Çorlu Belediyesi , Çorluspor 1947 takımına 140 Bin TL destek verme kararı aldı. Çorluspor 1947 Kulüp Başkanı Murat Yılmaz, Tekirdağ’da ki BAL ligi takımları adına Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’tan destek istedi.
Çorlu Belediyesi Ocak Ayı Belediye Meclisi toplandı. Toplantıda her yıl olduğu gibi BAL liginde mücadele eden Çorluspor 1947 takımına 140 Bin TL destek verme kararı aldı.
Destek ile ilgili Çorluspor 1947 Kulüp Başkanı Murat Yılmaz Manşet Gazetesine açıklama yaptı.
Yılmaz açıklamasında Çorlu Belediyesinin her yıl BAL ligi takımlarına 140 Bin, Süper Amatör Ligi takımlarına ise 25 Bin TL maddi destek verdiğini söyledi.
Desek için Çorlu Belediyesine teşekkür eden Yılmaz, şunları kaydetti;” Çorlu Belediyesi her yıl bu desteği yapıyor. Kendilerine çok teşekkür ederim. BAL liginde gideler çok büyük. Bu destek, Kulüp yöneticilerine biraz nefes aldırıyor. Çorlu Belediyesinin diğer Belediyelere de örnek olmasını diliyorum. Ancak bu destek yetmez. BAL Liginde Tekirdağspor, Çorluspor 1947 ve Çerkezköy 1911 Doğanspor olmak üzere Tekirdağ’ı temsil eden 3 takımız. Bu tür desteklerin Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da vermesi lazım. Büyükşehir Belediye Başkanının da bu jesti bekliyoruz”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ