Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Bu seçim Cumhur İttifakının başarısı ile taçlanacaktır”

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlker Yücel; ”Bu seçim Cumhur İttifakının başarısı ile taçlanacaktır” dedi.
MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlker Yücel, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan genel seçimleri için çalışmalarını hız verdi.
İlçe ilçe, Mahalle Mahalle, köy köy gezen Yücel, hem MHP’nin seçim politikaları hakkında bilgi verdi, hem de Vatandaşların sorunlarını dinliyor.
Yapılacak olan seçimin önemine vurgu yapan MHP Milletvekili Adayı Yücel, şunları kaydetti;” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar yüksek oy oranla seçilmesi için mücadele ediyoruz. Cumhur İttifakı Milletvekilleri olarak meclise çoğunluğu sağlamak için mücadele ediyoruz. MHP’nin Milletvekili sayımızı artırmak için ilçe ilçe, Mahalle Mahalle, köy köy geziyoruz. Esnaf, Dernek, Sivil Toplum Kuruluşlarımızı dolaşıyoruz. Türkiye’nin bundan önce elde etmiş olduğu kazanımları Türkiye’nin elinde tutacağı bir dönemeçteyiz. Bu seçim Cumhur İttifakının başarısı ile taçlanacaktır. Bu seçimde sadece misakı Milli sınırları içindeki hemşerilerimiz değil Milli sınırları dışında gönül coğrafyasında bizlere gönülle bağlı olan soydaşlarımız da Cumhur İttifakının bu seçimi kazanmasını bekliyorlar. Biz mücadelemizde özelikle Ülkemizin kazanımlarından bahsediyoruz. Şehrimizde yapılması gerekenlerden bahsediyoruz. Şehrimizin ve Ülkemizin gelişiminden bahsediyoruz. Bu gelişiminde de Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Cumhur İttifakının bir paydaşı olarak katlılarımız çok büyük olacak. MHP’nin vekilleri ile beraber mecliste çalışmalarımızı inşallah sürdüreceğiz. Bu çok önemli bir süreç. İstikrarın devam edeceği, Türkiye Cumhuriyetinin güçlenerek 2023 yılında bölgesinde Lider Ülke Türkiye yolunda ilerleyeceği bir seçim olacaktır. Allah İzin verirse 14 Mayıs gecesinde göreceğiz ki Cumhurbaşkanımız ve Cumhur ittifakımız bu seçimin kazananı olacak.”
“Kaybetmemizi bekliyorlar”
Muhalefeti ağır bir dil ile eleştiren MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlker Yücel;” “Bu seçimi başkaları da Cumhur İttifakının kaybetmesini bekliyorlar. Seçimi kaybetmesini bekleyenler Van Mitinginde çıkıp ‘Demirtaş’ın serbest kalmasını istiyorsanız bize destek olun’ diyen Kılıçdaroğlu ve aveneleridir. Kandil’de PKK’nın dağ kadrosu Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakının kaybetmesini bekliyorlar. Onların da Cumhurbaşkanı adayları bellidir. Hemşerilerimizin dayatma Milletvekili adayları ile bir yere varamayacağını dikkat etmesi gerekir. Ankara’dan veya İstanbul’dan her nereden olursa olsun Tekirdağ’da yaşamayan, Tekirdağ’ı bilmeyen, Tekirdağ’da daha ne yetişir onu bilmeyen, Tekirdağ’ın değerlerinin ne olduğunu bilmeyen, Tekirdağ’ın eksiklerinin ne olduğunu bilmeyenlerin dayatma adaylarla beraber Tekirdağ seçmenine değer vermediği ortadadır. Tekirdağ’da yaşayan Vatandaşlarımızı bunları düşünerek, bunları görerek 14 Mayıs günü bir karar vermelerini bekliyoruz. Bu karar da inşallah Cumhur İttifakından yana olacaktır” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.