Tekirdağ Manşet Gazetesi

BU OLMADI İŞTE !

Nail Kazanç

Nail Kazanç

1994 yılında Malkara'da doğdum. ilk ve orta eğitimimi Kozyörük'te yaptım. Lise yi Malkara da, üniversiteyi ise Kırklareli de okudum.3 kardeşiz en büyük benim. Bu köşe yazarlığı sektöründe 3. yılıma girdim. sadece spor ile ilgileniyorum branş olarakta sadece futbol ile ilgileniyorum.

Her kötü geçen maç sonunda gerek burada gerekse sosyal medya da hep iyi niyetli hem olumlu hem de umut verici yazılar yorumlar yazıp camiamızı sükunet içinde tutmaya çalışıyoruz ha diyoruz oyuncular etkilenmesin diyoruz moral veriyoruz.
FAKAT !! Oyuncular sanırım oralı dahi olmuyor geçen maç nasılsalar yeni maçta da aynı oynuyorlar ve artık taraftarın sabrı taştı taşacak. Ama bu saatten sonra taraftar ne dese haklılar adamlar 3 senedir çile çekiyorlar hele bu yılda çilenin de çilesi. Durum rezalet.
BAL LİGİNDE DÜŞMEYE OYNUYORUZ!!!
Oysa biz bu ligde misafiriz parolasıyla sezona başlamıştık ama sanırım galiba gerçekten misafir olacağız ama TERSTEN !
Tekirdağspor taraftarımız gerçekten çok sabırlı bir taraftar yakıp tıkmıyorlar iyi günde kötü günde tam destek veriyorlar. Bu kadar olur ve o yetmiyor takım kampanya yapıyor bütçeleri yettiğince destek veriyorlar. Ama bu kadar olabiliyor… Bugün tesadüfen gördüm Tekirdağspor’umuzun efsane kalecilerinden Bediz Baysal amcamız yazımı okuyorsa buradan selamlar saygılar olsun. Bediz amcamız ikamet ettiği yerde 75 yaşına rağmen Tekirdağspor’a katkı olsun diye geze geze esnaflara bileklik satıyor. Adamdaki Tekirdağspor aşkına bakın anlatılmaz yaşanır. Gerçekten duygulandım.
Yine sosyal medya da devamlı görüyorum Tekirdağ da abilerimiz her pazar maç günleri daha sabahtan formalarını giyip maçı bekliyorlar. O heyecanı yaşıyorlar. Tekirdağspor o adamlar için bir aşk olmuş. Ancak o formanın önemini bilmeyenler var o formanın ağırlığını bilmeyenler var bugün tüm taraftarın mutlak galibiyet beklediği maçtan mağlup ayrıldık bu olay hayal kırıklığıyla beraber camiada tepkilerin dozajını da arttırdı olası bir maç kaybında durum daha da vahimleşebilir. Abi sen en yakın rakiplerini Çerkezköy’ü yenemedikten sonra kimi yeneceksin. Tepedeki Modafen’i Edirney’i Yeşilköy’ü yensen kime ne faydası var. Çerkezköy’ü, Çorluyu yenip yoluna bakacaktın. Onun için oyuncular bir an önce toparlanıp maç ve maçlar kazanmaya başlamalılar.
Tekirdağspor ligden düşerse ne olur orasını bilmem.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
KRAL SAHNEDE - 12 Aralık 2022
YİNE OLMADI !!!!! - 1 Kasım 2022
LİGE MERHABA - 3 Ekim 2022
YENİ TEKİRDAĞSPOR - 1 Ağustos 2022
TAKVİYE ŞART - 31 Aralık 2020
12 YE 10 - 21 Aralık 2020
İYİ GİBİ - 10 Aralık 2020
NEYİN TELAŞI BU ? - 20 Kasım 2020
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.