Tekirdağ Manşet Gazetesi

Başkan Yüksel Kırkgöz Mahallesinde Yeni Muhtarlık Binasını Ziyaret Etti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediyesi tarafından Kırkgöz mahallesine yapılan yeni muhtarlık binasını ziyaret etti.
Belediyecilikte önemli yere sahip olan muhtarlıkların daha iyi şartlarda hizmet vermelerini amaçlayan Ergene Belediyesi tarafından Kırkgöz mahallesi yeni muhtarlık binası hizmete sunuldu. Yeni yapılan Kırkgöz mahallesi muhtarlığında 3 adet kamelya, 120 metrekare çocuk oyun alanı 40 metrekare açık spor alanı 1 adet tek pota basket sahası, yürüyüş yolları ve 558 metrekare yeşil alan mevcut.
Başkan Yüksel gerçekleştirdiği ziyarette “ Muhtarlık binamızı Kırkgöz mahallemize kazandırdığımız için mutluluk duyuyoruz, muhtarlıklarımıza gereken önemi veriyoruz, daha iyi hizmet sunmaları için iş ortamlarını iyileştirmeye önem gösteriyoruz, Muhtarlıklarımız için gerçekleştirdiğimiz projelerimize halkımızın kullanacağı alanları ilave ediyoruz. Ergenemizi her anlamda geliştirmek için sürekli çalışıyoruz” dedi.
Kırkgöz Muhtarı Kani Arık Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e yeni muhtarlık binasının mahallemize kazandırılmasından dolayı teşekkür etti ve duyduğu mutluluğu belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ