Tekirdağ Manşet Gazetesi

BAŞA’DAN YALANLAMA GELDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Şafak Başa, Sosyal medya ve İnternet sitesinde çıkan bazı haberleri yalanladı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Şafak Başa, Sosyal medya ve İnternet sitesinde çıkan bazı haberleri ilgili şahsına ait sosyal paylaşım sitesiyle yalanladı.
Başa açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bazı sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde, şahsım tarafından Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımıza yönelik bazı ithamlarda bulunduğum ifade edilmektedir. Öncelikle belirtmem gerekir ki, bu süreçte hiçbir basın mensubumuza iddia edilen hususlarda tarafımca özel bir röportaj ve mülakat verilmemiştir. Yerel seçimlerde aday adayı olmak için istifa etmemden bu yana, ayrım gözetmeksizin bütün yerel gazeteleri ve medya kuruluşlarını ziyaret etmekteyim. Bu ziyaretler, TESKİ Genel Müdürü olarak görev yaptığım dönemde, şahsım ve temsil ettiğim kurumuma yönelik desteklerden dolayı teşekkür mahiyetinde olup, çoğunlukla sohbet ortamında geçmektedir. Bu görüşmelerde yaklaşan seçimler ve yerel yönetimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunulmakta ve geleceğe yönelik hizmet önceliklerimiz konusunda fikirlerimiz ifade edilmektedir. Ziyaretlerde hiçbir kişi ve kurumu incitici ya da karalayıcı tavır içinde olmam mümkün değildir. Tersine bu süreçte tüm adaylara yönelik yıpratıcı söz ve davranışlardan kaçınılmasının önemine vurgu yapılmaktadır. Tüm meslek hayatı, kamuoyunun önünde geçen biri olarak gerek yaptığım görevler, gerekse edindiğim devlet terbiyesi gereği beraber çalıştığım ve yol arkadaşlığı yaptığım hiç kimseye karşı etik dışı bir davranışım ya da saygısızlığım olmamıştır. Bu bağlamda yaptığım ziyaretlerde yerel hizmet anlayışına yönelik değerlendirmelerimin genel bağlamından koparılarak bilgim dışında yayınlanması şahsımı derinden üzmüştür. Takdir dört yıla yakın hizmet etmeye çalıştığım Tekirdağlı hemşerilerimizindir”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ