Tekirdağ Manşet Gazetesi

AYGUN MALKARA’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Malkara da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
CHP Malkara İlçe Başkanlığı’nı, Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni, Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Malkara Şubesi’ni, ilçe ve pazarcı esnafını ziyaret eden CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun’a, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Başkütük, Belediye Meclis Üyeleri Ramis Özeren, Mustafa Özer ve CHP Malkara İlçe Başkanlığı Teşkilat Üyeleri eşlik etti.
CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, CHP Malkara İlçe Başkanlığında ülke gündemine dair değerlendirmeler yaparak, ilçemizde yapılacak çalışmalara dair planlamalarda bulundular.
CHP Malkara İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ile Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Malkara Şubesi’ni ziyaret eden CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP Malkara İlçe Başkanlığı Teşkilat Üyeleri, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılığı yetiştiriciliğinin son durumu hakkında Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca ve Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun ile fikir alışverişinde bulundular.
Yapılan ziyaretlerin ardından ilçe esnafı ve pazarcı esnafıyla bir araya gelen CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP Malkara İlçe Başkanlığı Teşkilat Üyeleri kendilerinin hal ve hatırlarını sorup, bol bereketli kazançlar dilediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.