Tekirdağ Manşet Gazetesi

Aybuğa; “Türk Kanının zehirlenmesine izin vermeyeceğiz”

Süleymanpaşa İlçe Ülkü Ocakları Mehmet Aybuğa; Biz asil Türk Kanının zehirlenmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

Süleymanpaşa İlçe Ülkü Ocakları Mehmet Aybuğa, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Yamaç ve Burak Avkıran gazetemizi ziyaret etti.
Ziyarete konuşan Süleymanpaşa İlçe Ülkü Ocakları Mehmet Aybuğa, İlçe Başkanı olarak atandığını ve çok yakın zamanda Ocak binasının faaliyete geçeceğini söyledi.
Özelikle orta okul ve lise öğrencilerine yönelik bir dizi sosyal ve kültürel faaliyet planladıklarını da ifade eden Aybuğa, şunları kaydetti; “Ocağımızda seminerlerimiz olacak. Herkesi ocağa davet ediyoruz. Haftada 1 gün İngilizce eğitimi, okçuluk ve boks sporları yapacağız. Bir gencimize dokunursak, ona faydamız olursa ne mutlu bize. Ülkü Ocakları Ülkemizin 57 Alayı’dır. Ülkü Ocaklarından çıkan gençlerden Vatan Haini olmaz. Vatan’ına, Millet’ine, Atasına ve ailesine saygılı gençlerin yetiştirdiği eğitim ve Kültür Vakfıdır. Sosyal ve kültürel etkinliklerimiz olacak. Madde kullanımı gençler üzerinde arttı. Biz asil Türk Kanının zehirlenmesine izin vermeyeceğiz. Bizde madde ile mücadele konusunda bir takım çalışmalar yapacağız. İl Başkanımız Hayrullah Zıvalıoğlu önderliğinde önemli çalışmalara imza atacağız.”
Tekirdağ Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Canikli ise Süleymanpaşa İlçe Ülkü Ocakları Mehmet Aybuğa ve yönetimine yeni görevinde başarılar dileyerek;” Bizlerde Hayırlısı olsun dileklerimizle beraber yapacakları projelerde güzel günlerin geleceğini umuyor ve kendilerine çıktıkları bu yolda Başarılar diliyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.