Tekirdağ Manşet Gazetesi

ATA AK Parti’ye geçti

Tekirdağ Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, DSP’den istifa ederek, AK Parti saflarına katıldı.

Marmara Ereğlisi ilçe kongresi yapıldı. Kongrede Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, DSP’den istifa ederek, AK Parti’ye geçti.
AK Parti’ya katılmasıyla ilgili konuşan Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Marmara Ereğlisi’ne daha iyi hizmet getirmek için bu kararı aldığını ifade ederek, şunları kaydetti;” Aldığım karar Tekirdağ ve Marmara Ereğlisi’ne hayırlı olsun. Belediye Başkanı seçildikten sonra geçen sürede Marmara Ereğlisi için çok çalıştık. Yapılmayanları yapmaya, dokunulmayanları dokunmaya, unutulanları hatırlamaya çalıştık. Ancak Belediyemizin daha güçlü ve özelikle Ankara’da hedeflerimiz konusunda daha etkin olması gerektiğini gördük. AK Parti ile Marmara Ereğlisi Belediyesi çok güçlü olacaktır. 1,5 yıllık hizmet süresince bizi devamlı izleyen, aldığımız önemli kararları hep destekleyen, İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. DSP’den istifa ediyorum. Rozetimi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan takacaktır.”
AK parti İl Başkanı Mestan Özcan ise Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’yı tebrik ederek;” Mestan Özcan, Başkanımızı tebrik ediyorum. inşallah Ereğli için hayırlı olacaktır. DSP’den seçime giren Hikmet Ata, görev süresince elinden geleni yaptı. Bu süreçte sürekli fikir alışverişinde bulunduk. Bizden isteği destekleri Ankara’ya ilettik. Meclis Başkanımız Mustafa Şentop, Milletvekillerimiz Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül. 3 Belediyemiz, ile bu sürece gelinmesinde alın teri sarf ettik. Marmara Ereğlisi’nin daha güçlü bir yerel yönetim anlayışla hareket etme konusunda birliktelik daha iyi olacaktır. TBMM Meclisi Başkanımız Mustafa Şentop’a çok teşekkür ederim. 4 Tane Belediye Başkanımız olacak” şeklinde konuştu.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ise, Bizler Büyük bir aile olduğunu ifade ederek;” Bugüne kadar 4 ilçemizde Halkın hizmet karı olmaya devam edeceğiz. Tekirdağ’da yerel yönetimlerde güçlenmeye devam ediyoruz. Bu güçle hep beraber Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde TBMM Başkanımız Mustafa Şentop’la hep birlikte Hükümetten yatırımlarımızı arttırmaya devam edeceğiz hem de yerelde halkımızın bizden beklediği hizmetlerin en iyisin vermeye devam edeceğiz. Biz Hikmet Ata’yı 2014 seçimlerinden beri biliyoruz. Halkı ile beraber olan, Halkın her sonu ile dertlenen, bu dertleri çözebilmek için de büyük gayret sarf eden Hikmet Ata, başkanımızı tekrar AK Parti çatısı altında görmek bizim için gurur kaynağıdır. Hep beraber halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.