Tekirdağ Manşet Gazetesi

Asfalt Çalışmaları Hız Kazandı

Süleymanpaşa Belediyesi, yaz mevsiminin son günleri yaşanırken asfalt serim çalışmalarına hız kazandırdı. Değirmenaltı, Zafer ve Ortacami Mahallelerinde caddeler eş zamanlı çalışmalarla asfaltlanıp kışa hazırlanıyor.
Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen asfaltlama çalışmaları kapsamında Değirmenaltı Mahallesi’nde geniş çaplı bir yol yenileme çalışması başlatıldı. Dekoratif görüntüsü ile dikkat çeken ve Süleymanpaşa’da ilk olarak Altınova Mahallesi sahil düzenleme çalışmalarında kullanılan baskı asfalt uygulaması Değirmenaltı Mahallesi’nde de gerçekleştiriliyor.
ÇALIŞMALAR ÜÇ MAHALLEDE EŞ ZAMANLI SÜRÜYOR
Öte yandan, iki yıl öncesine kadar yolları perişan halde olan Zafer Mahallesi’nde de asfaltlama çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Mahallenin büyük bölümünde yol çalışmaları tamamlanırken, yeni imar yolları dahil olmak üzere kalan caddeler de asfaltla kaplanarak yaklaşan kış öncesi yol sorunu ortadan kaldırılıyor.
Ortacami Mahallesi’nde bulunan ve yoğun şekilde kullanılan Yunusbey Caddesi’nde de ikinci etap yol yenileme çalışmaları süratle devam ediyor. İlk etap çalışmaları kapsamında, caddenin Hükümet Caddesi girişinden Tavanlı Çeşme Mevkiine kadar olan kısmı asfaltla kaplanmıştı. İkinci etap çalışmaları ile de caddenin geri kalanında devam eden zemin kaldırma ve asfalt serim işlemleri gerçekleştiriliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.