Tekirdağ Manşet Gazetesi

ARACINA KAVUŞTU

Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ford Otomotiv Sanayi araç hibe etti. Hibe törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’da katıldı.
Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Ford Otomotiv San. Tic. A.Ş’nin Türkiye’nin kalkınmasına destek vermek amacıyla farklı alanlarda uyguladığı sosyal sorumluluk projelerinden biri olan 47 ildeki 71 farklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yeni nesil teknolojileri ile donatılmış 71 araç desteğinden faydalanmış olup, yeni bir araca kavuştu.
Böylelikle Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı Öğrencileri, uygulamalı eğitimlerinde ilk kez yeni nesil teknolojilere sahip motorları, elektronik sistemleri ve diğer tüm parçaları inceleme, üzerinde çalışma fırsatına sahip oldu.
Törende konuşan Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Çakal; “Şirket yetkilileri nezdinde tüm Ford Otosan ailesine ve bu hibenin gerçekleşmesinde okula desteklerinden dolayı Volkan Trakya Otomotiv San. Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. İzzet Volkan’a sonsuz şükranlarımızı sunmak için, Valimiz Aziz Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ersan Ulusan ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Atilla’nın katılımları ile okulumuz Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı atölyesinde kendilerine teşekkür plaketlerini ve emeği geçenlere öğrencilerimizin hazırlamış olduğu hediyelerini sunduk. Okulumuza hayırlı olsun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ