Tekirdağ Manşet Gazetesi

ALBAYRAK VE EŞKİNAT’TAN MÜJDE

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayak ve Ekrem Eşkinat, Çınarlı Mahallesi Dere Sokak’ta ki vatandaşlara tapu sözü verdi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, yaklaşık 40 yıldır imar sorunu çözülemeyen Çınarlı Mahallesi Dere Sokak’ta vatandaşlarla buluştu. Buluşmaya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da eşlik ederken, Dere Sokak sakinlerine tapu müjdesini Eşkinat ve Albayrak birlikte verdi.

TAPU SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Çınarlı Mahallesi Dere Sokak, yaklaşık 40 yıldan bu yana imarla ilgili sorunları nedeniyle gündemden düşmüyordu. Bu sokakta oturan vatandaşlar geçmiş yıllarda yapılan hatalı parsel hesaplamaları nedeniyle mülklerinin tapularını alamıyordu. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin 3 buçuk yıldan bu yana süren çabaları sonucunda Dere Sokak’ta yaşanan sorun ortadan kaldırılma noktasına geldi.

MÜJDEYİ EŞKİNAT VE ALBAYRAK VERDİ

Bu sokakta bulunan 250’ye yakın haneye bağımsız tapularının verilebilmesi için gerekli tüm işlemlerin ve hukuki süreçlerin tamamlandığı, Kasım ayı sonuna kadar hak sahiplerine müstakil tapularının verilebileceği müjdesini Dere Sokak sakinlerine bizzat Belediye Başkanları Eşkinat ve Albayrak verdi.

MAHALLE SAKİNLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Başkan Eşkinat buluşmada ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 4 yılda Çınarlı Mahallesi’ne yapılan yatırımlar ve bitirilen alt ve üstyapı çalışmaları ile ilgili de bilgi verdi. Eşkinat ve Albayrak, Dere Sokak sakinlerinden gelen talep ve önerileri de dinleyerek gereken çalışmaların hızla yerine getirileceğini ifade ettiler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ