Tekirdağ Manşet Gazetesi

“ALBAYRAK BİZİM BÜYÜĞÜMÜZDÜR”

Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, Karaevli Düğün salonunda kendisiyle ilgili söylediği sözlere cevap verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Karaevli Otelde partililere seslenmişti.
Konuşmasının bir kısmını Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin’e de ayıran Albayrak; “Seçim olduğu akşam Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin, AK Parti binasına giderek Cüneyt Yüksel’i tebrik etti. Rektörün orada olması üzüntü verici ve düşündürücüdür. Tebrik edersin ama yeri parti değildir” şeklinde konuşmuştu.
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin, Rektörlük binasında Üniversitenin çalışmalarıyla ilgili basın toplantısı düzenledi. Rektör Şahin toplantının sonunda gazetecilerin sorunlarını da yanıtladı.
Manşet Gazetesinin Albayrak’ın kendisi için söylediği sözleri hatırlatılması üzerine Şahin, Albayrak’a saygı duyduğunu ifade ederek; Sayın Kadir Albayrak önce Adliye Sarayının açılışında TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un kürsüye çıktığında ayağa kalkmadı. Kadir Başkanım benim büyüğümdür. Kendisine çok saygı duyuyorum. En kısa sürede kendisine ziyaret edeceğimi buradan bildiriyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ