AK Parti vekiller Mazbatalarını Aldılar

14 Mayıs tarihinde gerçekleşen 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında AK Parti’den Milletvekili seçilen Çiğdem Koncagül, Gökhan Diktaş ve Mestan Özcan Mazbatalarını Aldılar
Son yapılan seçimde Tekirdağ AK Parti Milletvekili olarak seçilen Çiğdem Koncagül, Gökhan Diktaş ve Mestan Özcan için il Seçim kurulunda mazbata töreni düzenlendi.
Törende konuşan Mazbata töreninde konuşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül; ‘’ ki 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. Turunda zaferle ayrılıp yollarına devam edeceklerini ifade ederek, şunları kaydetti;” Bugün tekrar bana ikinci kez milletvekilliği şansını nasip eden rabbime de şükürler olsun diyorum. Tabi bu görevi bizlere tevdi eden hemşerilerime de tekrar saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 28. Dönem gazi meclisimizde milletvekilliği yapma şansını ve milli iradeyi temsil etme görevini bizlere bahşeden rabbime tekrar şükürler olsun diyorum. İnşallah rabbim mahcup etmesin ülkemiz adına verdiğimiz gayreti tamamlamayı da nasip etsin biz inanıyoruz ki 28 Mayıs’ta ki seçimlerde de yolumuza devam edeceğiz. Bizim yapacak daha çok işimiz var.’’
“Ülkemiz için çalışacağız”

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş ise Görevin başına geçip Mecliste başta Ülkemiz için çalışmaya başlayacaklarını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü; “ Hep birlikte koşturduk, mücadele ettik nasip oldu bugünlere geldik. Öncelikle Tekirdağlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bize bu makamı layık gördüler desteklerini verdiler. Bizler de diyoruz ki, Allah bizleri mahcup etmesin bu süreçte verdiğimiz sözleri tutmak nasip olsun. Tutamayacağımız sözleri de verdirmesin rabbim bizlere bu yolda. İnşallah önemli bir süreç, hayırlısıyla önümüzde ki haftada tamamına ersin istiyoruz. Bizler de görevlerimizin başına geçip hem şehrimiz için hem ülkemiz için çalışacağız. Çok kıymetli bir görev bunun bilincindeyiz, inşallah sizlerin de destekleriyle şehrimize güzellikler getireceğiz.’’

“Tüm vatandaşlara teşekkür ederim”

Tüm vatandaşlara teşekkür eden AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan da Kendisine destek veren tüm vatandaşlara teşekkür eden Özcan, şu ifadeleri kullandı; “Bugün 28. dönem Milletvekilliği resmi mazbatamızı Anayasa Komisyonu Başkanımız Sayın Naci Ergin Bey’in elinden aldık. Cenab-ı Allah hayırlı ve mübarek eylesin. Rabbimiz mahcup etmesin inşallah. 14 yıldır yerelde siyaset yapıyoruz. Bu sürenin sonunda aldığımız bu mazbata nihai bir sürenin sonu ya da sonucu değil elhamdülillah. Bu inşallah daha kutlu görevler için bir Bismillah’tır. Yeni bir sayfa açacak ve inşallah şehrimiz ve ülkemiz için canla başla çalışarak değer katacağız.
Rabbimiz, o yüce Mecliste şehrimiz Tekirdağ için, hemşehrilerimiz ve milletimiz lehine önemli ve güçlü kararlar almak için, güçlü ve itibarlı bir Türkiye ülkümüz için, mazlum coğrafyalara umut olacak güçlü Türkiye ülkümüz için çalışmayı ve alınacak kararlar için orada el kaldırmayı bize nasip etsin.
Bugün yaşadığımız bu süreci bizlere nasip eden Mevla’ma şükrediyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm AK Parti aileme teşekkür ediyorum. Her daim yanımda olan ve bana güç veren eşim, çocuklarım, anne ve babam, kardeşlerim, yeğenlerim ve tüm Özcanlar aile fertlerine teşekkür ediyorum. Dava ve yol arkadaşlarıma, İl Başkanımıza ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, teşkilatın her kademesinde çalışan kıymetli arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.
Ancak asıl teşekkürü de milletimize ve Tekirdağlı hemşehrilerimize yapmayı isterim. Demokrasinin tüm güzelliklerini bize yaşattılar. Var olsunlar. Barış ve kardeşlik içinde geçen bir seçim sürecini hep birlikte yaşadık. İkinci tur seçimlerimiz ile de inşallah güçlü liderimiz, Türkiye‘de istikrarın, dünyada itibarın sembolü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da halkımızın teveccühü ile bu güçlü meclisin başına bir kez daha Cumhurbaşkanı olarak gelmesiyle süreci tamamlamış olacağız. Rabbimiz hayırlı ve mübarek eylesin inşallah.”

Mazbata törenine AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve AK parti il, ilçe yöneticileri katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.