Tekirdağ Manşet Gazetesi

AK Parti Üyelerini Bilgilendiriyor

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı 65 yaş ve üstü üyelerini yardımlar konusunda bilgilendiriyor.
AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı Corona Virüs ile ilgili evinde kalan 65 yaş ve üstü üyelerini arayarak Süleymanpaşa Kaymakamlığının ve Süleymanpaşa Belediyesi’nin maddi ve erzak yardımı ile bilgi verdi.
Bilgilendirme ile ilgili AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin gazetemize açıklama yaptı.
Çetin açıklamasında Corona Virüs ile ilgili evinde kalan 65 yaş ve üstü üyelerini tek tek aradıklarını söyledi.
AK Parti’nin Süleymanpaşa ilçesinde 65 yaş ve üstü 2 bin 319 üyesi bulunduğunu ifade eden Çetin, şunları kaydetti;” Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte 65 yaş ve üstü Vatandaşlarımız dışarı çıkamıyorlar. Biz teşkilat olarak vatandaşlarımıza destek vermiyoruz.Bizde Süleymanpaşa Kaymakamlığının maddi desteğini Süleymanpaşa Belediyesi’nin erzak yardımlarıyla ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Evden çıkmamaları konusunda da uyarılarda bulunuyoruz. Bu dönemde yaşlı Vatandaşlarımız evlerinde kalıp izole olmaları çok önemli”
“Cumhurbaşkanımız Haklı Çıktı”
Daha önce yapılan şehir hastanelerine bazı kesimlerin karşı çıktığını belirten İlçe Başkanı Çetin,” Daha önce Şehir Hastanelerinin yapılmasına karşı çıkan kesimler vardı. Ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ne kadar ileri görüşlü biri olduğunu herkes gördü. Türkiye’nin Şehir Hastanelerine ihtiyacı var. Trakya’nın en büyük hastanesi olması planlanan Tekirdağ şehir hastanesi ise Temmuz ayında hizmete girecek” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.