Tekirdağ Manşet Gazetesi

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel Marmaraereğlisi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yel, Marmaraereğlisi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerinin ardından, AK Parti İl ve ilçe Teşkilatı ile beraber Belediyemiz ziyaret etti.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’e; Marmaraereğlisi’nde gerçekleştirilecek, tamamlanan, devam eden ve yakın dönemde yapımına başlanacak projelerle ilgili Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek tarafından bilgi verilerek sunum gerçekleştirildi. Kazı Başkanlığı Konusu, Deniz Feneri, Rahmi Özcan Bulvarı, Heraklia Ayazması, Karayolları İskelesi, Eski Mal Müdürlüğü Binası, Perinthos Bazilikası, Aleks’in Kahvesi, Metropolit Evi, Türkmenli Göleti sulama Havzası, Sultanköy dolgu İmar Planı, Arka Deniz Kıyı düzenleme Projesi, Beach Projesi,6306 Sayılı Afet Riski Altında Kalan Yapıların Dönüştürülmesi ve AR-Ge, Üretim Serası projelerinin sunumları gerçekleştirildi
Başkan Ata ile Marmaraereğlisi Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili görüşen Milletvekili Mustafa Yel, Marmaraereğlisi’nde gözle görülür bir değişimin olduğunu ifade ederek Başkan Ata ve ekibine teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.