Tekirdağ Manşet Gazetesi

AK PARTİ – MHP TEK LİSTE

AK Parti ve MHP Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde tek liste çıkararak seçime girecek.

“SEÇİMLERDE TEK ADAY ÇIKARACAĞIZ”

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yüksel, AK Parti ve MHP’nin seçimlerde tek adayla seçime gireceklerini ifade ederek; “Cumhur İttifakında beraber hareket etmeye devam ediyoruz. Birlikteliğimiz kişisel menfaatlerin çok daha üzerindedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan veya MHP Lideri Devlet Bahçeli Tarafından kim aday gösterilse biz o adayla çalışmaya hazırız” dedi.

“BİZİ DİĞER İTTİFAKLARLA KARIŞTIRMAYIN”

MHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Çınar ise iki partinin ortak adayı etrafında çalışacaklarını ifade ederek; “Bizde tek aday var. Önümüzdeki hafta 11 ilçenin Belediye Başkan Adayları açıklaması yapılacak. Hangi parti olursa olsun hiç fark etmez biz Cumhur İttifakı alıntında aynı çatıda çalışacağız. CHP’nin elindeki Belediyeleri Cumhur İttifakının belediyelerine çevirip Tekirdağ’ın özelmiş olduğu geri getireceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yüksel ile MHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Çınar, Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili gazetemize açıklama yaptı.

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yüksel açıklamasında,
Cumhur İttifakında beraber hareket etmeye devam etiklerini söyledi.

İttifakı referandumda ve 24 Haziran seçimlerinde başarılı ile tamamladıklarını ifade eden Yüksel, şunları kaydetti; ”Hiç kimse bizi CHP gibi yapılandırmalarla karıştırmasınlar. Bizim birlikteliğimiz Milletin Bekası ile ilgili bir çalışmadır. Birlikteliğimiz kişisel menfaatlerin çok daha üzerindedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan veya MHP Lideri Devlet Bahçeli Tarafından kim aday gösterilse biz o adayla çalışmaya hazırız. Bu konuda kişisel çıkarlarımız olmadığı için çok rahat hareket ediyoruz. Bizim beklentilerimiz Milletimizin mutluğu üzerine kurulmuş. Bunu da 31 Mart 2019 günü yapılmış olan seçilerde göstermiş olacağız. Bu seçimlerde tek aday çıkaracağız. Hangi ilçeden aday çıkıyorsa her birsi Cumhur İttifakının adayıdır. Biz AK Parti’nin yada MHP’nin ittifakı olarak bakmıyoruz, Cumhur ittifakının adayı olarak bakıyoruz. Biz tek aday altında tek dava şuuru ile hareket edeceğiz. Bizden kimse ayrım beklemesin”

“CHP’L BELEDİYE BAŞARISIZ”

CHP’li Belediyeleri Başarısızlıkla suçlayan Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü;” Daha önce kimin kimle nasıl yol yürüdüğünü tüm milletimiz gördü. Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde CHP ile HDP’nin yan yana bayraklarının asıldığına şahit olduk. Tekirdağ’da yaşayan 1 Milyon kişi yerel yönetimlerdeki hem başarısızlıklarını net bir şekilde görebiliyor. Kimin nerede nasıl yol yürüdüğünü görüp, HDP ile yol yürüyenlerle Milletin varlığı ve birliği adına toplananları ayırt edebilen bir seçmenimiz var. Biz buna inanıyoruz. Projelerimiz ile gümbür gümbür geliyoruz”

“AYNI ÇATIDA ÇALIŞACAĞIZ”

MHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Çınar ise Yerel seçimlerde MHP’nin ve AK Partinin aynı çatı altında çalışacaklarını ifade ederek; “ Cumhur ittifakı hem cumhurbaşkanımızla Hem de Genel Başkanımızın da dediği gibi bu Devletin bekasıdır. Bizi diğer ittifaklarla karıştırmayın. Bizde tek aday var. Önümüzdeki hafta 11 ilçenin Belediye Başkan Adayları açıklaması yapılacak. Hangi parti olursa olsun hiç fark etmez biz Cumhur İttifakı alıntında aynı çatıda çalışacağız. CHP’nin elindeki Belediyeleri Cumhur İttifakının belediyelerine çevirip Tekirdağ’ın özelmiş olduğu geri getireceğiz. Kimse kendi egoları ile hareket etmiyor. Burada yapılan kamuoyu yoklamalarıyla hangi adayın nerede başarılı olacağı araştırılıyor.
Biz Yedi kapı mevkiindeki gibi hareket eden bir ittifakız” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ