Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Açıklamalar Manipülasyona Uğratıldı”

MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarının manipülasyona uğratıldığını söyledi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Türk Tabipler Birliği ile ilgili açıklama yapmıştı. Yapılan bu açıklama bazı kesimlerce farklı yorumlanmıştı.
MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarının Manipülasyona Uğratıldığını ifade etti.
Üretürk açıklamasında MHP ve onun lideri Devlet Bahçelinin milli duygularını kimsenin sorgulayamayacağını ifade ederek, şunları kaydetti; Geçtiğimiz günlerde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin gündeme getirdiği Türk Tabipler Birliği konusu şer ve kir odaklarının manipülasyonuna uğramıştır. Konu anlaşılmaması için mücadele verilmiştir. Konuyu bir kez daha dile getirmek hasıl olmuştur. Liderimizin ve hareketimizin Milli duygularının sorgulanması veya anlatılması anlamsız, manasızdır. Özellikle başında bizim varlığımızın yegane ismini taşıyan bir kurumun durumuna bir kez daha ifade etmek gerekirse Türk ifadesi ve Milli hedeflerden sapmış özellikle temsil makamları PKK ve siyasi uzantıları ile yolculuğa başlamış hekim dışı konularla ilgilenmektedir. Tabiki sivil toplum kuruluşu ülke gündemi ile de ilgilenmeli ama Milli duyguları bozulmamış ülke bütünlüğüne zarar verecek ruhsuzların hadsizlikleri Türk Tabipler Birliği ismine sığınmaları tahammül sınırlarını aşmıştır. Bir kez daha ifade edersek hekim yada sağlık çalışanı bizim için yaşanılan şu pandemi döneminde de göstermiştir ki kıymetlimizdir. Sağlıkta şiddet bizim en yakın takip konularımız arasındadır. Sağlık personeli ile ve özlük haklan ile ilgili Milliyetçi Hareket Partisi vekillerimizin Yüce Meclise taşıdığı sayısız konu vardır. Biz Cumhuriyetimize, Milli duygular ile hizmet eden helal kazanç peşinde olan herkesin yanındayız. Olmaya devam edeceğiz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin gündeme getirdiği konular bilinmekte ve görülmektedir ki ülkemiz için zeval getirecek durumların öngörüleridir ve işaret ettiği konular ve durumlar zaman içerisinde ne kadar haklı olduğunu hep göstermiştir. Bugün Turan Coğrafyasının kalbi Karabağ bizim için yıllardır Liderimiz tarafından hassasiyet ile dile getirilen bir konudur. İnşallah muvaffakiyet ile sonuçlanacaktır. Anayasa Mahkemesi ile ilgili Savın Devlet Bahçeli’nin değerlendirmesi kamuoyunda yine takdirle yerini bulmuş ve sonuç bulacağına da eminiz. Şu unutulmamalıdır ki Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sayın Devlet Bahçeli Bey ve tüm teşkilatı için geçerli olan tek bir ideal vardır ve defa kez de dile getirilmiştir. Bunu bir kez daha hatırlatmak faydalı olacaktır. Önce ülkem ve Milletim diyen bir Liderin hareketi ile bakıyoruz. Ömrümüz yettikçe de bu amaçta hizmet edeceğiz. Ne Mutlu Türk’üm diyene”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.