Tekirdağ Manşet Gazetesi

‘59 Tarım’ Açıldı

Gübre, Zirai İlaç, Tohum ve Danışmanlık hizmetleriyle çiftçilerimizin ve tarım sektörümüzün yanında olacak olan ‘59 Tarım’ açıldı.

İsmail Vural, İbrahim Vural ve Şevval Vural’ın ortaklığı ile kurulan Çınarlı Mahallesi Erdi Sokak Koçer Apartmanı No:51/B adresinde törenle açıldı.
Açılışa Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Şirzat Filiz, AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayları Sezai Çetin ile Soner Çizen, çiftçiler ve İsmail Vural, İbrahim Vural ve Şevval Vural’ın dostları katıldı.
Açılışta konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Süleymanpaşa ilçesinin aynı zamanda bir tarım şehri olduğuna dikkat çekerek, Çınarlı mahallemizde faaliyet gösterecek olan,. İsmail Vural, İbrahim Vural ve Şevval Vural tarafından kurulan “59 Tarım” işletmesi ilçemize hayırlı olsun. Güzel bir iş yeri olmuş. Yeni iş yerimiz Çiftçilerimize yeni hizmetler verecek. Bu tür işletmelere ihtiyacımız var. ‘59 Tarım’ Gübre, Zirai İlaç, Tohum ve Danışmanlık hizmetleriyle çiftçilerimizin ve tarım sektörümüzün yanında olacak. İşletme sahiplerine bol ve bereketli kazançlar diliyorum. 59 Tarım şehrimiz ve çiftçilerimiz için hayırlı olsun.”
Konuşmanın ardından ‘59 Tarım ’ın açılış kurdelesi Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayları Sezai Çetin ile Soner Çizen işletme ortakları İsmail Vural, İbrahim Vural ve Şevval Vural tarafından kesildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.