Tekirdağ Manşet Gazetesi

50. YIL BAŞARIYA DOYMUYOR

Eğitim kalitesi ile Tekirdağ’ın en iyi okullarından olan 50. Yıl Orta Okulu, sportif anlamda da neredeyse tüm branşlara ambargo koydu.
50. Yıl Orta Okulu Eğitim kalitesinin yanında Sağlık bakanlığı ve milli eğitim bakanlığının ortak bir projesi olarak Temiz, Sağlıklı Okul Projesi kapsamında ödül almıştı.
Sosyal ve sportif alanda da Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin lokomotiflerinden biri olan okul, Halk oyunları ve Yüzmede ki birinciliklerin yanına Yıldız Bayanlar Basketbol birinciliği de ekledi.
Okul Müdürü Hulusi Tatar tüm sosyal ve sportif alanlarla başarılı öğrencilerini toplayarak onları tebrik etti.
Okul Müdürü Tatar, öğrencilere okulun sadece ders işlenen bir yer olmadığını ifade ederek; “Sizler Geleceğin milli futbolcuları, milli basketbolcuları, milli halk oyuncuları olacaksınız. Okul sadece ders işlenen yer değildir. Dersleri de gümbür gümbür işlemek gerekiyor, spor sanat, edebiyat eğitimini de. Hepsinden öte cesaretlendirmek gerekiyor çocukları. Çünkü Bir iş “zorsa hemen başarısız, imkansızsa biraz zaman alır” diyerek inandırmak ve yüreklendirmek gerek yavru kuşları. 50. yıllı olmak farklı olmaktır diye boşuna demiyoruz” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ