Tekirdağ Manşet Gazetesi

2. KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlkinin Tekirdağ düzenlendiği “Düzensiz Göçle Mücadele” koordinasyon toplantısının ikincisi Edirne’de düzenlendi.
İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’ nun Başkanlığında Edirne’de gerçekleşen “Düzensiz Göçle Mücadele 2. Koordinasyon Toplantısı’na Tekirdağ Vali Aziz Yıldırım da katıldı.
Ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Edirne’ye gelen İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’ yu Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tugay Komutanları ve Kurum Amirleri karşıladılar.
İlk olarak Arda Bölüğünü ziyaret ederek brifing alan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, daha sonra “Düzensiz Göçle Mücadele 2. Koordinasyon Toplantısı’nda İl Valileri, Tugay Komutanları, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve Kurum Müdürleri ile bir araya geldi.
Gerçekleşen toplantının ardından İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve beraberindekiler Edirne Göç İdaresini ziyaret etti ve buradaki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Vali Aziz Yıldırım. Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve beraberindekiler daha sonra Edirne Valiliğini ziyaret ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ