2.Amatör Küme Komite Kararı Onaylandı

2. Amatör Kümeden 1. Amatör Kümeye Çıkacak takımlar kesinleşti.

2. Amatör Kümeden 1. Amatör Kümeye Çıkacak takımlar ile ilgili Tekirdağ Amatör Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesinden açıklama yaptı.
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;” TFF Amatör İşler Kurulu 23 Haziran 2020 Çarşamba günü İstanbul Sarıyer’de bulunan Fuat Paşa Yalısı Otelinde Ali Düşmez başkanlığında toplandı. Toplantıya TASKK Yönetim Kurulu Üyesi ve ASKF Başkanımız Mehmet KAYA da katıldı. İllerden gelen kararların değerlendirildiği toplantıda, ilimizde Pandemi nedeniyle, tamamlanamayan 2.Amatör ligleriyle ilgili Futbol İl Tertip Komitemizin, Amatör İşler Kuruluna bildirmiş olduğu bir üst lige çıkan takımlarla ilgili önerisi kabul edilmiştir.
Buna göre : 2.Amatör Kümede,
A Grubunda grup lideri Kumbağ spor, grup ikincileri aynı puana sahip ve ikili averajı eşit olan Tekirdağ İdman Yurdu spor ve Bıyıkali spor,
B Grubu lideri Karacakılavuz spor, grup ikincisi Kazandere spor ve grup üçüncüsü Muratlı 1935 spor,
C Grubu lideri Karaağaç spor, grup ikincisi Ç.köy Samsunlular Yaşar Doğu spor, grupta üçüncü sırayı alıp aynı puana sahip olan Çorlu Doğan spor ve Yıldız Gençlik spor,
D Grubu lideri Ergene Gençlerbirliği spor, grup ikincisi Ergene Pınar spor ve grup üçüncüsü Çorlu Rumeli spor kulüpleri 1.Amatör Kümeye terfi etmiştir.
2020-2021 Sezonunda 1. Amatör Küme liginde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.