Tekirdağ Manşet Gazetesi

1 Tenkit 1 Tebrik

Tekirdağspor Kulübü Resmi Sosyal Medya adresinden Eski Kulüp Başkanı Zeki Sezer’i Tenkit etti. Bakım Ücreti almayan Ayaz Teknik Kombi Özel Servisini de tebrik etti.
Tekirdağspor Kulübü resmi Facebook adresinden gün içinde iki farklı paylaşımda bulundu.
Gün içinde Ayaz Teknik Kombi Özel Servi ilgili yapılan paylaşımda şirkete teşekkür edilerek, şu ifadelere yer verildi;” Hentbol Bayan Takımımızın kamp evlerinin doğalgaz ve kombi bakımını, ocak ve su bağlantılarını yapan karşılığında ise ‘Tekirdağsporumuza hep destek tam destek’ diyerek yüzümüzü güldüren Ayaz Teknik Kombi Özel Servisine ve değerli ustamız Ziya kardeşimize, Kulübümüze yapmış olduğu katkı ve destekten dolayı teşekkürlerimizi iletiriz. Ayaz Teknik Kombi Servisi ve Ziya Ustamız nezdinde kulübümüze az ya da çok desteklerini esirgemeyen tüm esnaflarımıza ve iş yerlerimize de hayırlı işler dileriz. Onların varlığı ve birliği bizleri her daim güçlü kılıyor.”
Tekirdağspor Kulübü yine gün içinde yapmış olduğu paylaşımda Resmi Sosyal Medya adresinden Eski Kulüp Zeki Sezer’i kulübü icraya vermesinden dolayı da eleştirdi.
Tekirdağspor Kulübü Resmi Sosyal Medya adresinden şu ifadeleri kullandı;” Geçmiş dönem başkanlarımızdan Zeki Sezer başkanlık döneminde kulübün kendi şahsına olan 59.000₺ borcun 05.02.2018 tarihinde icra takibini durduğunu açıklayarak Kulübümüze bağışladığını açıklamıştı. Kulüp resmî sayfamızda basın bildirilerinde Salih Canikli Başkanımızın da net bir şekilde bağışı belirttiği ve kendilerine teşekkür ettiği görülmektedir. Ancak Zeki Sezer verdiği sözü tutmamış kulüp adına açmış olduğu icra davasından vazgeçmemiş ve kulübümüzün 3.lige yükselmesinden dolayı federasyondan gelecek desteklere koyulan temlikler doğrultusunda alacağı olan 59.000₺ yi 02.10.2020 Cuma Günü faizleriyle beraber toplam 82.000₺ olarak tahsil etmiştir. Tekirdağsporumuzun geçtiği bu zor dönemlerde 1 tl ye bile ihtiyacı varken geçmiş dönem başkanımızın bu yapmış olduğu yanlıştan biran önce dönmesi için kendilerine çağrıda bulunuyoruz. Tekirdağspor Kulübü Yönetim Kurulu”

Geçtiğimiz dönemlerde Başkanlık yapan Salih Canikli ise Tekirdağspor’dan alacağı olan yaklaşık 300 Bin TL’yi kulüpten geri istemeyerek bağışlamıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.